Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] czystych plików serwerowych pod nauke zarządzania serwerem!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<p>Tak jak w temacie. Dziękuję za pomoc.Od roku nie jestem w tym temacie i chciałbym znów spróbowaą swoich sił, dzięki wielki\</p>

<p> </p>

<p>Pliki + client(opcjonalnie) + serwer(na coś trzeba wgrać) + mile widziane jakieś tuty.</p>

Opublikowano

Wybierz sobie najlepiej z pośród gotowców:

 

http://www.mpcforum.pl/forum/413-pliki-serwerowe/

 

Jednak polecam Ci na sam początek pliki serwerowe Terenza:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/768196-dl-czyste-serverfiles-by-terenzo/

 

Wszystko co potrzebujesz to VirtualBox oraz Hamachi

Oraz do Navicat do zarządzania bazą danych serwera i Unpacker/Packer plików .epk/.eix

 

VirtualBox - program umożliwiający "odpalenie" drugiego systemu na komputerze w naszym przypadku będzie to FreeBSD

Hamachi - program który utworzy nam nową sieć

Navicat - program umożliwiający zarządzanie bazą danych serwera.

Unpacker/Packer plików .epk/.eix - jak sama nazwa wskazuje rozpakowuje i pakuje pliki klienta :P

 

Tak w skrócie opisałem co do czego :)

8910814572903361049127.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...