Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Laggi na dobrej maszynie winny CraftBukkit czy Pluginy ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam spory problem z laggami na serwerze a dokładnie z TPS'ami, po 10 minutach gry na serwerze jest około 100 graczy i TPS'y z 20 w ciagu 10 minut spadają do 20, na IRC właściciele maszyny mówią że to jest najlepsza maszyna jaką mają, jestem na niej sam, RAM serwera to 8 GB , procesor to INTEL 2,9 GHz, wątków procesora wspóldzielonych, linux.

CraftBukkit:
Najowszy z bukkit org.

Pluginy:
- AuthMe
- Guilds (autorski)
- FulsiekHC (autorski)
- Essentials
- EssentialsSpawn
- EssentialsChat
- ThornsDeads
- PermissionsEx
- WorldEdit
- WorldGuard
- SlowChatMode
- NoCheatPlus
- ClearLag
- CleanChat
- OtherDrops
- MyCommand
- AutoMessage
- HideStream
- AutoSaveWorld
- RLB
- WorldBorder
----
end jest wyłaczony nether też ?

W czym problem ?

10868302_191445524359374_550385651884749

Opublikowano

Zacznij od zainstalowania Spigota, bo CraftBukkit na serwer +100 osób, to samobójstwo. :)

Nie jest od napisany pod tak dużą ilość graczy. Po zmianie, napisz czy pomogło. ;-)

Opublikowano

A jakie wymagania żeby bez lagów było około 200 slotów ?



Zacznij od zainstalowania Spigota, bo CraftBukkit na serwer +100 osób, to samobójstwo. :)

Nie jest od napisany pod tak dużą ilość graczy. Po zmianie, napisz czy pomogło. ;-)

sprawdze, tylko że na spigocie kiedyś mi sie serwer bez powodu wyłączał xD, sprawdze zaraz

10868302_191445524359374_550385651884749

Opublikowano

@UP dyski ssd poprostu szybciej zapisują dane etc. nic nie mają do lagów na serwerze :P

@Topic zainstaluj spigota

Opublikowano

Server.properties view-distance ustaw na 4. wylacz snooper-enabled: na false

Zainstaluj spigota. Zredukuj ilosc map. RAM nie ma nic do tego. Mam 300graczy na serwerze i zużywa zaledwie 3GB. Twoje "autorskie" pluginy moga byc zle zrobione lub skompilowane pod zla wersje craftbukkita.

Opublikowano

Już jestem, wygrał Risen, pierwszy napisał o spigocie i pomógł, ogólnie kiedyś miałem spigot'a ale lagował bardziej niż craftbukkit, jeszcze raz thx.

10868302_191445524359374_550385651884749

Opublikowano

Może masz jakiś plugin zrobiony przez początkującego?I dlatego tak jest....

Zapraszam na serwer Survival typu HARD Ip:Nie ustalone :) Start 20.12.13r

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...