Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TUTAJ TUTAJ TUTAJ TUTAJ TUTAJ 300Slotowy TUTAJ TUTAJ TUTAJ Gildie TUTAJ TUTAJ 24/7 TUTAJ TUTAJ Zapraszamy


craftserve1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
R

E

K

L

A

M

A


134605579z__glowneinformacje.png

1346003482__de2zjo.gif Nazwa Serwera: Dyrt

1346003482__de2zjo.gif IP Serwera: Dyrt.GoMc.PL


134605585z__podstawoweinformacje.png

1346003482__de2zjo.gif Wersja Serwera: 1.6.2

1346003482__de2zjo.gif Sloty: 300

1346003482__de2zjo.gif Rodzaj: PvP, Survival

1346003482__de2zjo.gif Typ Serwera: Dedykowany

1346003482__de2zjo.gif White-List: Nie

1346003482__de2zjo.gif Premium: Nie

1346003482__de2zjo.gif Nether: Nie

1346003482__de2zjo.gif PvP: Tak

1346003482__de2zjo.gif Zwierzeta: Tak

1346003482__de2zjo.gif Pluginy: AuthMe, WorldEdit, AZrank, AutoSaveWorld, ButtonWarp, ChestShop, CraftBook, Essentials, LWC, NoCheatPlus, PermissionsEx, SimpleRegionMarket, TanAPI, TheWalls

1346055890__zalogaserwera.png

1346003482__de2zjo.gif Wlasciciel: Ementan1

1346003482__de2zjo.gif Admin: Linkczink

Opublikowano

TUTAJ TUTAJ TUTAJ Adminem jest dziecko

TUTAJ TUTAJ TUTAJ Błędy ortograficzne na tabliczkach załamują

TUTAJ TUTAJ TUTAJ Spawn jest zje*any

TUTAJ TUTAJ TUTAJ Nie polecam wchodzić na serwa jedno wielkie gówno...

1315741014-U286260.png

Opublikowano

TUTAJ TUTAJ TUTAJ Adminem jest dziecko

TUTAJ TUTAJ TUTAJ Błędy ortograficzne na tabliczkach załamują

TUTAJ TUTAJ TUTAJ Spawn jest zje*any

TUTAJ TUTAJ TUTAJ Nie polecam wchodzić na serwa jedno wielkie gówno...

Ta osoba jest nobbkiem, Wbija na serwer od razu go krytykuje, Nawet nie minelo 30 sec od zalogowania a on:

"Dasz VIPka" - Glupi server.

"Ale lagi" wyper. dziwko

1.Ten oto kolega nie nauczyl sie orto

2.Krytykuje wszystko

Opublikowano

Craftserve potwierdzam jesteś dzieckiem

Nazwa Tematu- Masz maksymalnie 9 lat

Ortografii - Powala

Sloty - Serwer nie ma 300 slotow ma plugin Na FakeSloty

prezentacja - Z generatora

administracja - Dziec

Spawn - 30 Min budowy

 

 

Na stronie serwera pisze że jest 28 slotow

Oraz Strona do du** szablon do niczegomoraz skopiowany

Pomagam w tworzeniu for IPB za darmo. Trzy letnie doświadczenie.

Opublikowano

AHHAHAHAHHAHAHA co koleś ładnie nakłamałeś

1-Mam prawo do własnej opini na temat serwa

2-Nie jestem dzieckiem to nie ja mam 14 lat... jak ty

3-Tak lagi były i to napisałem ale to " wypierdalaj dziwko" nie, nie napisałem ani jednego wulgaryzmu

4- Komenda /pl nie powinna być dostępna dla graczy

5- Nie ma lini pvp nie wiadomo gdzie jest pvp a gdzie nie ma

6- Nie wiadomo gdzie można budować a gdzie nie

7-Spawn wygląda masakrycznie

8-Na tabliczkach błędy ortograficzne

9-Nie jestem nobem ( nawet nie wiesz co to znaczy )

10-O V.I.Pa nie prosiłem

11 -Nie polecam by wchodzić na ten serwer jest pełno nie dociągnieć błędy w pluginach , bugi ,

Jeśli nie chcesz stracić czasu to nie wchodz na ten serwer dostałem na nic bana bo napisałem co jest żle i co powinien naprawić itp

Pozdrawiam

1315741014-U286260.png

Opublikowano

AHHAHAHAHHAHAHA co koleś ładnie nakłamałeś

1-Mam prawo do własnej opini na temat serwa

2-Nie jestem dzieckiem to nie ja mam 14 lat... jak ty

3-Tak lagi były i to napisałem ale to " wypierdalaj dziwko" nie, nie napisałem ani jednego wulgaryzmu

4- Komenda /pl nie powinna być dostępna dla graczy

5- Nie ma lini pvp nie wiadomo gdzie jest pvp a gdzie nie ma

6- Nie wiadomo gdzie można budować a gdzie nie

7-Spawn wygląda masakrycznie

8-Na tabliczkach błędy ortograficzne

9-Nie jestem nobem ( nawet nie wiesz co to znaczy )

10-O V.I.Pa nie prosiłem

11 -Nie polecam by wchodzić na ten serwer jest pełno nie dociągnieć błędy w pluginach , bugi ,

Jeśli nie chcesz stracić czasu to nie wchodz na ten serwer dostałem na nic bana bo napisałem co jest żle i co powinien naprawić itp

Pozdrawiam

Tobie juz podziekujemy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...