Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Który nóż dla komandosa National?


Gość mjurek99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka.

Mam trochę fundsów i chcę kupić najlepszy ńóż dla national.

Do wyboru mam:

-Cios z orbity* (4999F),

-Uber nóż konrada (3359F),

-Kradziony super nóż Royal (3899F),

-Koparka Dirka* (4999F).

Ceny w nawiasach wykupują broń na zawsze.

Więc piszcie który nóż najlepszy ;)

*najbardziej skłaniam się do tych broni

Opublikowano

Wszystko to jedno i to samo. Czekaj na promocje np. na uber nóż konrada i kupuj. Niczym się nie różnią. Ta pierwsza i ostania to odpowiedniki dla natio/royal.

                           

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

wSZYSTKIE inne noże niż Uber Nóż Konrada to są reskiny. Każdy shit różni się tylko wyglądem. Ale jeśli chcesz koksić eq to kupuj co chcesz. Ten co napisałem jest najlepszy bo najtańszy a przy tym uber. Kolega wyżej dobrze gada. Czekaj na promocje.

Opublikowano

Ok, dzięki ziomeczki, a co powiecie o broni "Morderczy majcher", bo zastanawiam się czy grać dual knife z tą maczetą i Uber nożem Konrada.

Ktoś, gdzieś pisał, że ta broń wolno uderza i zadaje duże obrażenia tylko z ok. 2-3 metrów.

Pozdro.

Opublikowano

@UP

Jeśli chcesz grać na dual Knife, najlepiej jest używać noża zwykłego oraz Uber/Super (ewentualnie obu w lepszej wersji).

Masz problem w sprawie Battlefielda Heroes ??? Pisz na PW

Jeśli pomogłem, nie zapomnij dać LIKE

BFH Polska ;)

Opublikowano

Dobra będę trenował dual knife z Uber Konrada i zwykłym Konrada, a na razie będę biegał z Uber Faworytem Ludwika i maczetą.

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Temat do zamknięcia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...