Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Hot Napisy z ramka do prezentacji serwera MT2.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejo ,skoro Wredna wrzuca tutaj śmieci, takie jak psd szablonu lub patchera, To i ja postanowiłem wrzucić, wam pare pliczków PSD. Co tydzień coś ciekawego i oryginalnego, możliwe że pojawią sie dwa hoty w ciągu tygodnia .

Dziś napisek z rameczką do prezentacji .

1374464183-U973168.png

1374464452-U973168.png

Scan [click]

 

Opublikowano

Wow, jak zrobiłeś to sam to rispekt.

 

@Top

 

Tak, żeby warna nie dostać, to mogę użyć to w prezentacji, której i tak nie zrobię?

Bardzo ładne.

Opublikowano

 

 

 

Hejo ,skoro Wredna wrzuca tutaj śmieci, takie jak psd szablonu lub patchera, To i ja postanowiłem wrzucić, wam pare pliczków PSD. Co tydzień coś ciekawego i oryginalnego, możliwe że pojawią sie dwa hoty w ciągu tygodnia .

 

 

Dziś napisek z rameczką do prezentacji .

 

1374464183-U973168.png

 

1374464452-U973168.png

 

Scan [click]

 

 

 

Hahaha Ty sam to zrobiłeś ? napewno ..

To jest ze strony udostepnionej nazywala sie cos na p...

Jak sobie przypomne dam edita.

I nie przywłaszczaj sobie czyichs praw.

sygnaja.png
Opublikowano

Czego się spodziewać po takim no-skillu :( Btw. Licka na Photoshopa CC wykupiona? :)

 

Anywarn:

 

Dzięki, niedługo wykorzystam to w zapowiedzi serwera metin2 bo mój grafik wymięka :(

Opublikowano

Od razu śmierdziało mi tu grafiką Kurlz'a

Chyba chciałeś napisać zapachniało :)

Kurlz to zaje***** grafik. A tylko kolorystyke w photoshopie zmieniłeś. 5minut pracy.

Opublikowano

Czego się spodziewać po takim no-skillu :( Btw. Licka na Photoshopa CC wykupiona? :)

 

Anywarn:

 

Dzięki, niedługo wykorzystam to w zapowiedzi serwera metin2 bo mój grafik wymięka :(

Jak tu wiekszosc ma photoshopa z neta bo kto by tu placil kilka tys za program.

@top

moze to i przerobka ale ladniejsza kolorystyka od oryginalu

ban.gif

 

Opublikowano

Fajne ty Podoba mi sie :) thx pobieram moze uzyje :)

__________________________________________



05527850927414886030.png


To mój świat zabawy !


_____________________________________


Opublikowano

Sweet :D

z7upphW.jpg
Zapraszam na mojego TeamSpeak 3 !
IP : srv2.multigaming.pl:10012 // Hasło : paranormal

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...