Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 18.10.2015 w Komentarze w blogu

  1. DesoPL

    Bóg nie umarł...

    Oczywiście że buk istnieje! Codziennie z nim rozmawiam rano, pijąc herbatkę. Typowa propaganda jak już wspomniałeś, w której pokazano chrześcijan jako tych prawych, a resztę jako tych złych których trzeba nawrócić albo nawet unicestwić. Dlatego uważam że każda religia, to jest wielka sekta. Czy to muslim, czy chrześcijanin, należy do sekty.
    1 punkt
×
×
  • Dodaj nową pozycję...