Oczywiście że buk istnieje! Codziennie z nim rozmawiam rano, pijąc herbatkę.
Typowa propaganda jak już wspomniałeś, w której pokazano chrześcijan jako tych prawych, a resztę jako tych złych których trzeba nawrócić albo nawet unicestwić. Dlatego uważam że każda religia, to jest wielka sekta. Czy to muslim, czy chrześcijanin, należy do sekty.