O, nasz forumowy hejter. ;-) Nie wiem, może i jestem głupi, ale powiedz mi jedno. Bez przerwy jęczysz, płaczesz jakie to tzw. "lizodupy" są na forum, a sam dostajesz unbany za każdym razem? Powiedz mi Endymion, jak to jest w twoim przypadku, że za każdym razem masz ub?
/Sorki za wszczynanie flame, ale widząc takie komentarze, aż szkoda nie reagować.