Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 01.09.2014 w Komentarze w blogu

  1. Adzik

    Pierwszy dzień w szkole po wakacjach

    Wstałem 5:40. Pociąg o 6:22. 8:00 rozpoczęcie (nie było żadnych uroczystości, po prostu poszliśmy do sali i #wyjebane). po 30min był już koniec omawiania wszystkich pierdół, a że pociąg do domu o 11:08 to udaliśmy się do maca. I tak wyglądał pierwszy dzień. Czyż nie zajebisty?
    1 punkt
×
×
  • Dodaj nową pozycję...