Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 29.11.2013 w Komentarze w blogu

  1. Endriex

    Stalowe linki ! :(

    Jeżdżenie po lesie jest legalne,ale ograniczone w określonych miejscach, np. zakaz wjazdu bo trwa ścinka drzew,albo teren Lasów Państwowych (co niestety jest najczęściej spotykane) ale zwykle większość należy do użytku publicznego . On mówi o tych pacanach co wywieszają takie linki właśnie w takich legalnych lasach, gdzie wszyscy-nawet afro-amerykanin może tam chodzić- stosując się chyba najczęściej metodą "albo oni, albo my". Btw. Co do tematu. Kolejna prezentacja,która mnie wnerwiła dodatkowo:
    1 punkt
  2. Endriex

    Stalowe linki ! :(

    Może sam chciałeś motor a rodzice ci nie pozwolili i teraz wolisz siedzieć na dupie i pisać takie posty A jeżeli chodzi o rodziców to niektórych stać na motor a niektórych nie, nic nie poradzimy że mamy takich rodziców a nie innych Dla mnie wydajesz sie jakimś kurwa gówniarzem,który nie zna jakiegokolwiek poszanowania i tolerancji,jeżeli nie masz godności to idź sie schowaj. Co do tematu to jeszcze osobiście się z tym nie zetknąłem,ale dla mnie to jest też durna rzecz, i że ci goście,którzy to rozwieszają nie obchodzi ich to co się stanie z motocyklistą. Pozatym ogólnie offroadówkowcy mają przesrane :unsure: jeżeli by mieli jeździć tak żeby nie mieli na pieńku z kimś to zapewne mieliby mało miejsca do jazdy.
    1 punkt
  3. squah :')

    legit gejming

    Chujowe jak barszcz. Żartuje. Barszcz jest zajebisty. Twoje filmiki nie. ELO.
    1 punkt
×
×
  • Dodaj nową pozycję...