Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 26.10.2013 w Wpisy na blogu

  1. Diax Unban

    Cyrk na Forum...i inne rzeczy

    Witam! Ostatnio na forum jest cyrk...powodem są użytkownicy Takiej cyrkówki nie było. Co uważam jako cyrkówka: -JachuPL: spam na blogu i w ststusie -EpicSides: Obraza GM na awatarze -squah: Beka na każdym blogu -Klaus: Śmianie się z mojego bloga tym czymś ( ) -Easy33: Robi cyrk na forum -Phaiz: bycie phaizem, wieczny spam, hejtowanie, bycie phaizem, trolling i bycie phaizem Teraz przechodzimy do rzeczy... Prezentuję dzieło: Ognisty potwór zwany smokiem... Moja tapeta: Dzisiaj mam zadane: -Matematyka -J. Polski -J. Angielski Rozmowa z pewnym gostkiem na moim forum: D-Ja G-ten gostek G-Kto ci pomagał robić to forum? D-Koledzy... G-Nie umiesz czy co? D-Ja też robiłem G-Pfff akurat D-Chcesz banana? G-To dawaj... D-Ok daję... KONIEC ROZMOWY O użytkowniku: squah Jak wiecie, squah jest w MGT. Jest wybitnym grafikiem i na pewno każdy go chwali. O użytkowniku: jakim08 Jakim też jest w MGT. Posiada awatar dziobaga NIE MAM MNIEJ NIŻ 10 LAT...MAM 16 LAT I MNIE NIE PONIŻAJCIE Cyrki w Sejmie:
    1 punkt
×
×
  • Dodaj nową pozycję...