Cześć.
Jestem pewnie kolejną osobą która porusza ten temat.
Ale co wam do tego że:
-ktoś ubiera się inaczej?
To jest jego sprawa, co wy nie macie życia że musicie się kimś interesować?
Jak dla mnie jest to żałosne.
Okej rozumiem tematy w pogaduszkach o tego typu rzeczach.
Ale jeżeli np. nie chcecie chejtów zróbcie sugestie o dodanie subforum do pogaduszek "mod" lub coś takiego.
Kto nie chce to nie będzie wchodził (Nie licze tych randomów którzy próbują być fajni trolując a im to nie wychodzi)
Nikt was na tym forum nie trzyma na siłę, nie podoba się to naciśnij ctrl+w i nie wchodź tu więcej.
To jest moje zdanie, przepraszam za wyrażenia.