Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 31.05.2013 w Wpisy na blogu

  1. lexox

    Kolejny rysunek ;)

    Cześć oto moje kolejne wypociny: Nic dodać nic ująć
    1 punkt
  2. lexox

    Ten cały wasz "ból dupy".

    Cześć. Jestem pewnie kolejną osobą która porusza ten temat. Ale co wam do tego że: -ktoś ubiera się inaczej? To jest jego sprawa, co wy nie macie życia że musicie się kimś interesować? Jak dla mnie jest to żałosne. Okej rozumiem tematy w pogaduszkach o tego typu rzeczach. Ale jeżeli np. nie chcecie chejtów zróbcie sugestie o dodanie subforum do pogaduszek "mod" lub coś takiego. Kto nie chce to nie będzie wchodził (Nie licze tych randomów którzy próbują być fajni trolując a im to nie wychodzi) Nikt was na tym forum nie trzyma na siłę, nie podoba się to naciśnij ctrl+w i nie wchodź tu więcej. To jest moje zdanie, przepraszam za wyrażenia.
    1 punkt
×
×
  • Dodaj nową pozycję...