Inni mogą ubierać się jak chcą ale trochę głupie bo za jakieś 3-4 lata na tym świecie będą same dziewczyny i kobiety bo każdy facet będzie albo gejem albo będzie w rurkach albo będzie chciał się przebierać w cichu kobiety, to trochę głupie.
ubiera sie inaczej ? czyli kurwa jak ? Spodnie na tors, gacie na głowę, koszulkę na nogi i skarpetki na uszy? To ze ubierasz sie w rurki, wcale nie znaczy ze jestes pedalem. tylko ze masz male jajca, albo po prostu lubisz jak cie wszystko uciska. Tyle.