Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 23.04.2013 w Komentarze w blogu

  1. BR3NDzik

    Bany i degrady na mpc :]

    Podam się do dymisji. :/
    2 punkty
  2. Messi ciota bo nie grał na EURO
    2 punkty
  3. Zavetti, założył bym się z tobą, że Lewandowski strzelałby więcej bramek bez GOETZA i REUSA niż Messi bez Xaviego czy Iniesty. A Imbrahimović i tak jest pro głupia barcelona
    1 punkt
  4. BoilerFirst

    Przyśpieszenie Internetu

    Najlepiej jest kupić szybszy internet . Problem z głowy ...
    1 punkt
  5. kierzek

    Bany i degrady na mpc :]

    Jeśli chodzi o Brenda to sprawa została wyjaśniona z nim osobiście
    1 punkt
  6. ChybaJoke

    Przyśpieszenie Internetu

    A później ponownie wbiłeś na bloga, przeczytałeś całego i napisałeś tego komenta?
    1 punkt
  7. Tak btw - Lewandowski TEŻ w tym finale nie wystąpił.
    1 punkt
  8. 1. Plotka. btw. Jak Gomez, tak dobry snajper MOŻE się przyzwyczaić do ławy? W dodatku, trener chce go przyzwyczaić? Po co, skoro odejdzie po sezonie i Guardiola ustawi klocki po swojemu. 2. Tak jestem neonazistą jak cała moja rodzina, getze i rojs to drewna kture czekajom na podania lewego 3. a nie 13? w dodatku nie tylko piszczek mu podaje. 4. tu się zgodze, ale nie ma pewności, że zostanie 5. Ja pierdole. Lewandowski - 23 gole, Messi - 46. 6. Guardiola od roku nie trenuje Barcelony. 7. Niestety to messi jest typem piłkarza, który na 2 m kw. minie 5 zawodników. 8. A ja widziałem wiele razy chociaż nie lubię gościa. 9. Messi rocznik 87 Lewy 88 10. Jaki charakter xDD. W dodatku lewy bez partnerów czyt drewniani rojs i getse w reprezentacji też nic ugrać nie moze (chociaż mi daleko do krytykowania jego gry w reprezentacji) 11. Ponownie odsyłam do statystyk. Zlicz sobie ile trofeów ma Messi i Ronaldo, potem pomnóż to przez 2 (tyle +/- uzyskają do końca kariery) i zsumuj ile maksymalnie Lewandowki ugra przez 4 lata. Jak każdy szanujący się redaktor - naucz się pisać mój nick, mnożyć i dodawać do stu oraz czytać statystyki. Nie żeby coś - lubie lewego, ale to nie ten sort, co Ronaldo, Messi, Iniesta czy Falcao.
    1 punkt
  9. Dobra, obalamy mity 1. Ribery i Van Der Vaart strzelili mało goli, a Gomez to rezerwowy, wiec żadne porównanie. 2. Robert NIE ROZGRYWA akcji, niestety 80 % akcji to podania od Goetze/Reusa. Asysty owszem, ma ale to typowy lis w polu karnym. 3. Eh, to właśnie Lewy po podaniach Reusa i Goetze trafia do pustych bramek... 4. Borussia nie jest uzależniona od Lewandowskiego, grała bez niego kilka meczów w sezonie i nie reprezentowała się źle, na pewno będzie go łatwiej zastąpić niż np Kagawe. 5. Messi to najlepszy piłkarz świata. Nie lubie go, ale takie są statystyki. 6. Słyszałem milion plotek, ale nigdy o transferze do Barcelony. 7. Messi to "fałszywa 9", tak się nazywa fachowy termin. 8. Niestety Messi radzi sobie z rozgrywaniem, zapraszam do chociażby jutuba 9. "Poza tym Messi nie ma tylu sukcesów na koncie co Robert" - nie licząc kilku wygranych Złotych Piłek, LM, Mistrzostw Hiszpanii to masz w sumie racje! 10. " Czy Messi był królem strzelców w polskiej ekstraklasie? Nie. Czy był podstawowym zawodnikiem Lecha Poznań? Wątpię, ale wiem jednak doskonale, że nasz Robert był." nie skomentuję, tym zdaniem się wkopałeś, że to trolling 11. Ronaldo jest lepszy i starszy o ledwie 4 (?) lata. W dodatku jest skuteczniejszy, lepiej wykonuje stałe fragmenty i jest wszechstronniejszy. Troll czy Pan Wołowski? Anyways wysiliłem się i napisałem te 11 pkt, ażeby przyszłe pokolenia miały jakieś źródło informacji. btw. nie lubię Messiego :/
    1 punkt
  10. Czytaj dalej.. Facet ma talent do pisania fantazji ..
    1 punkt
×
×
  • Dodaj nową pozycję...