Ranking
Popularna zawartość
Treść z najwyższą reputacją w 11.04.2013 w Wpisy na blogu
-
SkrandeR - obiektywnie...
Sweet Jesus i 6 innych przyznał(a) reputację Konfitura za wpis na blogu
SkradneR Obiektywna ocena jego banicji konta. Witajcie, dziś chcę obiektywnie ocenić sytuację banicji konta Holly'ego. Nie lubię pisać blogów i nie robię tego często ale czasem po prostu trzeba. Zacznijmy... Wiem, że go nie lubicie po jego zachowaniu oraz jego randze - VIP. Wiele osób twierdzi, że ją wylizał.. Czy tak jest? Nie. Jego esej miał polegać na tym, aby nagrać piosenkę o MPC i zostaną mu wybaczone grzechy - kto by tego nie zrobił choćby dla funu? Przecież forum to zabawa, ktoś kto traktuje forum jako swoje życie musi być z nim źle.. Ale nie chce nikogo oceniać. Lubię go. Nie mam nic do SkrandeRa, zawsze trzymaliśmy się razem - od membersa. Nie piszę tego, żeby go obronić tylko żeby spojrzeć na to z boku. Wiem, że przesadzał obrażając was np. od idiotów. To nie jest zachowanie godne VIPa, bo przecież on kiedyś reprezentował team. Powinien dostać 10 dni + 5 punktów ostrzeżenia według nowej tabelki. Nie wiem co strzeliło do głowy BR3NDowi dając perma, może to nowy sposób na zyskiwanie lajków Pimpek? ;> To wie tylko on sam... Wypowiedzcie się na ten temat, proszę nie obrażać tylko kulturalnie wyrazić swoje zdanie. Wulgaryzmy, spam oraz hejt będzie usuwany.7 punktów -
Quadron- zaczynamy Blogo-Metinowanie!
madaffaka oraz jeden pozostały przyznał(a) reputację Wredna za wpis na blogu
To już prawie czas, ta chwila zbliża się coraz bardziej i bardziej... Niedługo Wasza gra odmieni się na zawsze. Walki z ogromnymi potworami, rywalizacja z innymi, mężnymi bohaterami, konkurencja o miejsce na podium. Nowe wyzwania, nowe przygody, a przede wszystkim dużo zabawy. Jednak zanim wejdziemy do magicznego i niebezpiecznego świata Quadron, czas na zapoznanie się z mitologią tego tajemniczego przybytku. Quadron jest serwerem Mt2, który swoją premierę będzie mieć już na koniec marca, tego roku. Na tle innych tego typu produkcji będzie wyróżniać nas przede wszystkim profesjonalizm, dbałość o graczy oraz doświadczenie. Naszym priorytetem jest zaoferować graczom mnóstwo zabawy, nowości oraz przede wszystkim profesjonalnego podejścia dla sprawy. Każdy jest dla nas ważny, każdy z nich tworzyć będzie ten serwer, to właśnie dla Was powstaje ten projekt! W swoim składzie posiadamy wysoko wykwalifikowanych ludzi, znających się na prowadzeniu serwera, kontakcie z ludźmi, którzy dokładają wszelkich starań, by sprostać Waszym wymaganiom i wyobrażeniom najlepszego, prywatnego serwera metin2. Nie zabraknie w nim ludzi znanych z MPC forum, którzy mamy nadzieję są pozytywnie postrzegani, czy też pamiętani przez użytkowników. Jeszcze przed startem serwera pragniemy zaoferować Wam zabawę w postaci konkursu, w którym można wygrać Smocze Monety do wykorzystania na naszym serwerze. Co trzeba zrobić? Nic trudnego! Wystarczy, że będziecie bacznie obserwować subforum Zapowiedzi, znajdujące się w dziale Metin2 i wypatrywali tematu z naszym serwerem. Wraz z zapowiedzią zostanie otwarta kilkudniowa beta, dla kilkunastu graczy. Więc...kto pierwszy, ten lepszy! Każdy gracz, który będzie miał szczęście i zakwalifikuje się do udziału w beta testach, po ich ukończeniu otrzyma darmowe Smocze monety do wykorzystania już na oficjalnej, finalnej wersji Quadron! Jaka będzie wysokość nagrody? Wszystko zależy od waszego zaangażowania w pozbyciu się wszystkich ewentualnych błędów na grze. Ilość zgłoszeń, lvl, czy też czas gry ma oczywiście znaczenie. Pozdrawiamy i mamy nadzieję, że wraz z nami stworzycie wspaniałą historię świata Quadron. Team Quadron.2 punkty -
Prawda boli :< http://www.mpcforum.pl/uploads/images/1365597840-U7770.jpg1 punkt
-
Wywiad z Zavetti'm!
CheaterMan przyznał(a) reputację SkrandeR za wpis na blogu
Dziś mam przyjemność jak i zaszczyt przeprowadzić wywiad z legendą tego forum. Osobą, która jest tutaj co prawda niecałe 3 lata ale zdążyła zrobić bardzo dużo. Aktualnie z godnością nosi rangę VIP, jest to nikt inny jak Zavetti ! Rzeczywiście kurwa, zapowiedź mrożąca krew w żyłach 1. Pierw oczywiście standardowe pytanie. Co sprawiło, że znalazłeś się na MPCForum ? Pierwszy raz trafiłem na krótko, bo na ok. miesiąc, w grudniu 2009. Później założyłem konto w 2010, od początku chciałem być kidmodem CA, po prawie 3 miesiącach mi się udało . Pamiętam zdrową rywalizacje z Omkiem, współprace z Lenartem, Enzilem. To były czasy.. 2. Czy od początku pobytu wiedziałeś już, że będziesz kandydował do działu / starał się o jakąkolwiek rangę? Jak wspomniałem, od początku chciałem zostać moderatorem działu. Znałem na wylot regulaminy, więc nie łapałem procentów. No i w grudniu awansowałem, by po miesiącu zrezygnować. Powróciłem gdzieś w lutym i po wieelu turbulencjach awansowałem na kidmoderatora. 3. Przez swoją kadencję jakie działy udało Ci się moderować ? Najdłużej CA, bo prawie półtora roku. Oprócz tego epizodycznie Mass Effect, Inne MMO, Starcrafta II i Guild Wars 2. 4. Byłeś MML prawda ? Opowiedz nam trochę o jego obowiązkach, jest trudno/łatwo ? W wakacje duds napisałą do mnie, że Strepsils (pozdrawiam :*) rezygnuje i jest wakat na stanowisko MML. No i po dwóch tygodniahc awansowałem. Wtedy jeszcze miałem prawa GM i w pierwszy dzień zrobiłem ok 40 raportów, za co dostałem zjebke od meth0da (też pozdrawiam). Sama praca MML w tamtym okresie była łatwa - duds. zajmowała się kanałem a ja sprawami czysto organizacyjnymi na forum. Pasowało mi takie rozwiązanie, jednak po jej rezygnajci obowiązków przybywało, nie była to już taka łatwa praca jak wtedy myślałem. Przede wszystkim jest ogromna presja, żeby zmobilizować zespół i wydać coś w terminie. Po pół roku zrezygnowałem, ponieważ miałem operacje i 2 miesięczną rehabilitacje, projekt nie mógl sobie pozwolić na taką przerwe. 5. Jak odbierasz aktualną sytuację na forum ? Widzę, że większość już sobie odpuściła. Nie ma już banów " bo moge ", team globalmoderatorów też mi odpowiada, jednak to nie to samo co chociażby w 2011 r. Brakuje takiej silnej ręki w szeregach adminów, będącej 24/7, niebojącej się opierniczyć GM'a czy wyrzucić cały team moderatorski. Taką osobą był Mou, Makin stara się teraz robić to za niego, ale ma też mase innych obowiązków. Też jest świetny, ale na innych płaszczyznach. 6. Dlaczego ogłosiłeś miesiąc bez hejtowania, co Cię do tego skłoniło ? Sprawdzam czy mam silną wole. Przetrwałem no fapping november, na wakacje miałem 3 dni bez jedzenia, więc teraz to taki mini test. 7. Osoba, którą najbardziej szanujesz na forum ? Ciężko mi wybrać jedną osobe. Szacunek mam do każdego użytkownika, nie chcę nikogo wybierać. 8. Co najbardziej Cię denerwuje (chodzi o forum). Dwulicowość ludzi. Gdy słysze na ts3 jak user X obraża usera Y, a później na forum stawia się za nim i potocznie " liże mu dupsko ". Oprócz tego jestem liberałem i pacyfistą, ciężko mnie wkurzyć 9. Czy kiedykolwiek chciałeś być tym "czerwonym" / "zielonym", miałeś takie plany ? O adminie nawet nie myślałem. Co do GM - chętnie bym się sprawdził, ale jestem realistą i wiem , że administracja (a przynajmniej Seldek) nie zaufa mi na tyle, zeby dać mi range. 10. Z tego co pamiętam miałeś Elitę ---> MML ---> VIP... dlaczego nie Elita ? Bo elita to osoba zaufana, ja taką nie jestem. Nie kryje tego, a szczerze mówiąc nie zasłużyłem być na równi rangą z duds, mou czy enzilem. A jeśli Gamus nie dostał elity to ja też nie powinienem. Seria dziesięciu szybkich 1. Jak masz na imię ? Michał 2. W jakim województwie mieszkasz ? dolnyśląsk, okolice Wrocławia. 3. Masz Psa? Jak się wabi ? Nie mam psa 4. Skąd masz maskę konia ? Dostałem od Unii Europejskiej, gdyż nie mogli już finansować mojego podatku "tzw twarzowe" 5. Dlaczego zdecydowałeś się skopcić blanta z Mona Lisą ? Bo Mona Lisa jest na propsie 6. Lubisz odpowiadać na głupie pytania ? Bo lubię pozytywnie zjebanych ludzi i pozytywneie zjebane pytania 7. Co sądzisz o tym całym zamieszaniu z Harlem Shake ? Sam nagrałem z kumplami, nasze dzieło ma ponad 11 tysięcy wyświetleń. Nagraliśmy to jeszce gdy nie bylo to takie mega mainstreamowe, teraz mnie to nawet nie jara. 8. Masz dziewczynę ? Jeżeli brunetka, podaj mi jej numer telefonu. (joke) Ja i dziewczyna, haha (nie jestem ciepły jbc!) 9. Odpowiedziałeś już na 8 pytanie ? To dlaczego nie podałeś numeru ? Bo nie mam dziewczyny 10. Jak wrażenia po udzieleniu wywiadu ? Fajne pytania, mogłeś zapytać o feministki to bym wyraził swój ból dupy, ale i tak nie jest źle. Spadam na WOK :* Dziękuję serdecznie Zavettiemu za udzielenie mi tego przezajebistego wywiadu, strzała !1 punkt -
Na studiach graficznych na przyszłych grafików nie patrzy się, jak na informatyków, tylko jak na artystów. Nasze prace nie tylko mogą być wykorzystywane w celach komercyjnych, ale również jako hasła. Co więcej, grafik musi mieć pasję i kochać sztukę. Oczywiście nie mam na myśli chodzenia co chwile do muzeum, znania wszystkich zmarłych malarzy, rzeźbiarzy, czy pisarzy, ale posiadać tą mała iskierkę, która powoduje, że patrzymy na wszelkie formy artystyczne w dość specyficzny sposób. Co więcej, każdy z nas, ludzi, którzy uwielbiają grafike komputerową musi szukać pasji i swoich idoli, by móc się na nich wzorować. Dzisiaj pokaże wam jednego z moich idoli. Ikonę XXI wieku, który w swoich pracach niesie przesłanie. Jego specyficzny sposób przedstawiania sztuki myślę, że zainteresuje nie tylko grafików, ale wszystkich. Banksy- brytyjski artysta graffiti. Jego prace pojawiają się na ulicach Londynu i w innych miejscach na świecie. Nikt nie wie jak się naprawdę nazywa, nikt nigdy nie widział jego prawdziwego oblicza. Pracuje przeważnie w nocy, by nie zostać schwytanym przez policje. Jego ulubionymi tematykami są między innymi policjanci, polityka, wojsko, jak i szczury. W sposób dość humorystyczny pokazuję w swoich pracach niezadowolenie z aktualnego świata. Sadzę, że każdy znajdzie coś ciekawego w jego pracach. 1. W tej pracy pomysłem była plama, która widnieje na ścianie. Właśnie w dopasowaniu do niej stworzył ten szablon. 2. Dość humorystyczne graffiti na jednym z bloków w Anglii. Ciekawostka jest taka, że znajduję się ono chyba na 4 piętrze, i nikt nie wie, jakim cudem zrobił to tak szybko w ciągu nocy, nie ściągając na siebie wzroku policjantów. Była nawet ankieta w internecie, która pytała mieszkańców dzielnicy, czy chcą, by praca nadal się tam znajdowała. 90% stwierdziło, ze jest śmieszna, więc nie została zmyta. 3. Jego najbardziej znane graffiti, które widnieje również na okładce książki o nim. Przedstawia kibica ewentualnie protestującego człowieka, który zamiast butelką, czy innym ciężkim przedmiotem rzuca kwiatami. Nawiązanie przede wszystkim do tego, że niektóre działania siłowe sa niepotrzebne, zwłaszcza, że w dzisiejszych czasach przemocy nam nie brakuje. 4. Kolejne humorystyczne graffity, przedstawiające policjanta. Najśmieszniejsze i w sumie najciekawsze jest to, że kreska, którą można zobaczyć na ziemi, ciągnie się przez kilka ulic. 5. Parodia sceny z jednego dość znanego filmu ;-) A tutaj praca nawiązująca do niej. Głodne dzieci w afryce. 6. Myślę, że każdy będzie wiedział o co chodzi w tej pracy ;-) Co więcej Bansky nie tylko zajmuje się graffiti, ale również obróbką sławnych na cały świat dzieł artystów, takich, jak Moneta, Rafaela, czy Vincenta. 1. Obróbka "Lilii wodnych" Moneta. Ukazuje, co się dzieje z naszym światem. Jak wielkie korporacje to wszystko psują, jak żądza do pieniędzy i co robi brak odpowiedzialności za nasza planetę. 2. Kojarzy ktoś ten obraz Vincenta van Gogha? :P 3. Kolejny znany obraz. Nie pamiętam dokładnie kto go namalował, ale tytuł brzmiał chyba "kobiety zbierające zboże" czy jakoś tak Koleś jest dla mnie po prostu niepowtarzalny. Poprzez swoją sztukę pokazuje, jak bardzo niezadowolony jest z tego, dokąd zmierza nasz świat. Tworzy nie dla pieniędzy, tylko dla haseł, by wszyscy ludzie mogli to zobaczyć. Dodam jeszcze jedną bardzo ciekawą informację. Nie wiem, czy ktoś z was pamięta, jakiś czas temu była dość głośna wiadomość odnośnie włamania się do kilku znanych muzeów na świecie ;-) Między innymi do Luwru we Francji. Co najśmieszniejsze, włamywacz nic nie ukradł, ani nie narobił żadnych szkód tylko... podłożył swoje prace. Banksy kiedy zaczynał swoją przygodę z graffiti pokłócił się ze swoją siostrą, która stwierdziła, że po co on się tym zajmuje, skoro jego prace i tak nie znajdą się na ścianach Luwru. Cóż... Bansky założył się z nią, że tak kiedyś się stanie. Niektóre jego prace wisiały kilka godzin inne kilka tygodni. Między innymi Lilie wodne, czy słoneczniki V. van Gogha ;-) Wszyscy odwiedzający myśleli, że jest to "sztuka współczesna", a pracownicy nie zwrócili na to uwagi. To jest jedna z prac, która wisiała chyba około tydzień : Jakby ktoś był zainteresowany jego twórczością, to zapraszam do przejrzenia jego innych prac: https://www.google.pl/search?q=Banksy&hl=pl&client=firefox-a&hs=akG&pwst=1&rls=org.mozilla:pl:official&prmd=imvnsa&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=edWOUICZHoWq0QXWo4DgCw&ved=0CEYQsAQ&biw=1366&bih=624#hl=pl&client=firefox-a&rls=org.mozilla:pl%3Aofficial&tbm=isch&sa=1&q=banksy&oq=banksy&gs_l=img.3..0l10.629996.630259.9.630535.2.2.0.0.0.0.212.413.2-2.2.0...0.0...1c.1.2kJNolv10K0&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.&fp=6a9d4010f62cbb31&bpcl=35466521&biw=1366&bih=624 Jego strony internetowej: http://www.banksy.co.uk/ Oraz ewentualnie przeczytania książki : http://www.empik.com/szukaj/produkt?q=Banksy Lub obejrzenia filmu: http://www.empik.com/wyjscie-przez-sklep-z-pamiatkami-banksy,prod60260764,film-p Dlaczego film ma taką nazwę? Otóż jest to kolejne przedstawienie tego, jak pieniądze rządzą tym światem. W wielu muzeach czy innych miejscach przedstawiających kulturę, bardzo często wyjście jest koło sklepu z pamiątkami, a czemu? Znudzone dzieci, zmęczeni starcy, ludzie, którzy mają już dosyć poprzez kupienie czegoś, od razu czują się lepiej, co z tego, że przyszli tam, by poznać kulturę. Wszystkich serdecznie zapraszam, a osoby interesujące się grafiką zachęcam do znajdywania swoich idoli ;-)1 punkt
