Ranking
Popularna zawartość
Treść z najwyższą reputacją w 11.04.2013 w Komentarze w blogu
-
SkrandeR - obiektywnie...
TroLLu. i 3 innych przyznał(a) reputację BR3NDzik za wpis na blogu
Kaś, muszę cię zasmucić, ale fałszywych kolegów sobie znajdujesz. Ew. sami swoi.4 punkty -
SkrandeR - obiektywnie...
Hajda™ i 3 innych przyznał(a) reputację Mostro za wpis na blogu
po prostu nie daje soba pomiatac, wjezdzasz na niego to on na ciebie. Czemu na niego wjechali nie widzisz winy ludzi? Tylko czepiacie sie jednego bo w grupie jestescie mocni4 punkty -
SkrandeR - obiektywnie...
Lesteross i 2 innych przyznał(a) reputację Konfitura za wpis na blogu
Ty też, nie pamiętasz?3 punkty -
Obrażanie userów, marne prowo i grzanie dupska, bo liże, tak to jest nic..Do tego jego myśli, o tym, że jest nietykalny taki deserek na całą masę powodów zbanowania ;*. Co do Harnasia, to ty lepiej wróć do hejtowania i trollowania, bycie człowiekiem poważnym Ci nie wychodzi :<.3 punkty
-
SkrandeR - obiektywnie...
UMN i 2 innych przyznał(a) reputację Miyoshi za wpis na blogu
Ale zrozumcie w końcu, że ja nic do kolesia nie mam. Nie znam go. Patrzę tylko i wyłącznie na jego zachowanie, którym się nie popisuje. Przyszedł na MPC po kasacji konta i ma się za pana i władcę. Oświadczył, że 'nie będzie pisał eseju, bo jemu to nie jest potrzebne do szczęścia', a nie napisał, że nagrał piosenkę, która była muzyczną formą wypracowania. Nie wytłumaczył nic. Z góry zaczął wjeżdżać na każdego, kto wjechał na niego zamiast spokojnie wyjaśnić. Nie powinien się dziwić reakcji ludzi.3 punkty -
SkrandeR - obiektywnie...
beliaar12 i 2 innych przyznał(a) reputację xDeStRuCtx za wpis na blogu
nie wiem z której strony to jest obiektywne :c3 punkty -
wszyscy jego koledzy i znajomi tez powinni poleciec3 punkty
-
SkrandeR - obiektywnie...
Roshti i 2 innych przyznał(a) reputację Miyoshi za wpis na blogu
Szczerze? Ten człowiek trzyma tylko z tymi, których naprawdę zna, albo z tymi, od których może coś zyskać. Innych traktuje jak śmieci, a przykłady tego mam chociażby w archiwum na GG (myślę, że nie tylko ja). Poza tym rozumiem, że można popełnić błędów (parę...), ale jego zachowanie w stosunku do użytkowników jest dość karygodne. Okej, nikt go nie przyjął zbyt przyjaźnie, ale on właśnie powinien zachować się tak, żeby udowodnić, że się zmienił. A najeżdżając na każdego udowodnił, że nic się nie zmieniło.3 punkty -
SkrandeR - obiektywnie...
TroLLu. oraz jeden pozostały przyznał(a) reputację Skrander_beka_ za wpis na blogu
Wiedziałem, że pociągają Cię chłopcy. W sumie jakbym tak wyglądał jak Ty, to szczerze Ci powiem, że wolałbym zostać gejem niż brudzić wizerunek jakiejkolwiek kobiety.2 punkty -
SkrandeR - obiektywnie...
Konfitura oraz jeden pozostały przyznał(a) reputację TheDominik za wpis na blogu
Skrander przestań, tu kłania się czytanie ze zrozumieniem. Argumenty tej całej Mioyshi są tak poważne jak te podkreślone zdanie w twoim blogu, które wyrwała z kontekstu i interpretowała jako pojedyncze nie zważając na resztę.2 punkty -
SkrandeR - obiektywnie...
Mostro oraz jeden pozostały przyznał(a) reputację TheDominik za wpis na blogu
Nie udowodnił, a co ma udowadniać jak ma to udowodnić skoro u każdego z was jest skreślony. Ta piosenka to było już jakaś forma wynagrodzenia, lecz nie wy nie to mało... Nawet jeśli poświęcił tylko jedną godzinę na to to i tak dużo bo zrobił to w ramach przeprosin za swoje poprzednie zachowanie nie dla kaprysu.2 punkty -
SkrandeR - obiektywnie...
Hajda™ oraz jeden pozostały przyznał(a) reputację haRnasiek. za wpis na blogu
Napisała to osoba, która błagala mnie wręcz o rangi na team speaku, co, brendem mnie postraszysz czy innym globalem? Albo znowu bedziesz pieprzyć, że jakich to znajomości w teamie nie masz i każdy to twój dobry przyjaciel? Chłopcze, zejdz na ziemie...2 punkty -
SkrandeR - obiektywnie...
Mostro oraz jeden pozostały przyznał(a) reputację haRnasiek. za wpis na blogu
Dzisiaj napisał on do mnie na pw na forum, pogadałem trochę z nim i szczerze? Jak byście go na prawdę poznali, to byście się przekonali, że to osoba godna waszej znajomości. Gadało się z nim miło, aż trzeba było przerwać rozmowe, czemu? Bo ban.. niesłuszny jak cholera, najgorsza decyzja BR3NDa jak do tej pory, jest on dobrym moderatorem wg mnie, no ale przesadził. Wy go traktujecie jak smiecia = on bedzie Was tak samo traktować. Znam go długo, lecz takowego kontaktu z nim nie miałem ngidy, czasem tam pogadałem z nim o metinie. Za nim zaczniecie coś pieprzyć na jego temat i ogólnie o człowieku jakimś, pierw przekonajcie się jaki on na prawdę jest Pozdrawiam,2 punkty -
SkrandeR - obiektywnie...
Vertoi oraz jeden pozostały przyznał(a) reputację Konfitura za wpis na blogu
razem z Tobą.2 punkty -
Mnie zastanawia dlaczego skrander nie zrezygnuje z tych badziewnych rang, skoro masz na nie wyjebane to po co ci one?O ten shit są spiny, sam cie nie lubie, pojawiłes sie z nikad i pyskowałeś do każdego, wkurwiając przy tym połowe forum.Gdybyś się normalnie zachowywał to by ci nikt nic złego nie powiedział.1 punkt
-
SkrandeR - obiektywnie...
TheDominik przyznał(a) reputację Hajda™ za wpis na blogu
A ty nie rozumiesz ,że piszesz ciągle to samo? Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie widocznie obrał taką metodę zwalczania problemów. Dość chamstwa jak napisał BR3ND w temacie bana SkR owszem zachowywał się chamsko lecz skoro tępione jest chamstwo to każdy użytkownik który zachowywał się w chamski sposób do niego również powinien otrzymać identyczną karę.1 punkt -
SkrandeR - obiektywnie...
TheDominik przyznał(a) reputację Mostro za wpis na blogu
Yeah Moj czlowiek1 punkt -
Przemyślałem całą sytuację i powiem na swoim przykładzie trochę. Byłem hejterem/trollem i tym złym przez 2 lata na forum nic nie robiłem tylko hejtowałem i trollowałem Ci co są już dłużej na forum to wiedzą jaki byłem ale jakoś przemyślałem całą sytuację i powiedziałem sobie "nie warto" a teraz kim jestem ? moderatorem. Więc warto może mu dać ostatnią szansę? może chłopak się zmienił i chce być "inny" wiem że to trudne do zaakceptowania ale moim skromnym zdaniem warto mu dać szansę gdyż po rozmowie na pw widzę że się zmienił i warto mu dać tą ostatnią szansę.1 punkt
-
SkrandeR - obiektywnie...
TheDominik przyznał(a) reputację Mostro za wpis na blogu
Idioci, wszedzie idioci... Jak czytam wypowiedzi niektorych userow i GM to jest mi wstyd ze posiadam tu konto.1 punkt -
SkrandeR - obiektywnie...
Konfitura przyznał(a) reputację Skrander_beka_ za wpis na blogu
Ja jestem fałszywy ? Rozjebałeś mnie dzidzia.1 punkt -
Mial i ma wyjebane we mnie, w ciebie i w innych piosenke nagral dla swoich korzysci, a nie w ramach przeprosin1 punkt
-
Ale czy Ty nie rozumiesz, że ludzie go obrażali, bo znają go z przeszłości, a on w żaden sposób nie udowodnił, że się zmienił. Ot co.1 punkt
-
SkrandeR - obiektywnie...
Mostro przyznał(a) reputację TheDominik za wpis na blogu
Co ty za przeproszeniem pierdolisz. On obrażał osoby, które go atakowany nie normalnych userów więc co za problem. Skrander nie wiem kim był, jestem randomem 2k11, ale czym on wam tak zawinił dogadał z adminami zrobił piosenkę i jego grzechy zostały mu odpuszczone. Jedyne co mnie śmieszy to ta cała sytuacja na forum i osoby, które nie mogą się z tym pogodzić. Skranderowi należy się 10dni nie więcej bo to wy nędzne hejterki, hejterzy doprowadziliście do powstania tego bloga, w którym was obraził.1 punkt -
Nie rozumiesz. Chodzi mi o to, że on chcąc udowodnić, że się zmienił powinien był przyznać każdemu po kolei rację i zagwarantować, że to, co było się nie powtórzy. A reakcja ludzi akurat jest bardzo zrozumiała. Nie ciężko pojąć dlaczego większość na niego naskoczyła.1 punkt
-
Zrozumiał ale powtórzył... Dostał szansę od kokosza i ją zmarnował, ale perm za całokształt to nie powód, to tak jakby napisał "bo tak" "bo mogę"...1 punkt
-
Cos mi w tym nie pasuje Podejrzane1 punkt
-
Wszyscy się tak SkrandeRa uczepili,nie rozumiem was ;C Żartuje Ciśniijcie po nim dalej.1 punkt
-
szczerze? To się robi nudne. Za dużo tego naraz ;-)1 punkt
-
Tuor nie był stworzony na naszych plikach(aktualnego składu), autor spierdzielił robotę i mimo, że nasi technicy dokonywali wszelkich starań, nie dało się już nic zrobić z tak spapranej roboty ;-) nie popełnimy więcej tego błędu, nie damy niedoświadczonej osobie takiego zadania, mamy nauczkę. W chwili otwarcia Quadrona dajemy gwarancję, że do takiego incydentu nie dojdzie, a serwer będzie czysty, niczym łza, bez żadnych bugów, czy lagów. Posiadamy jedną z najlepszych maszyn, której pozazdrościłby nie jeden priv mt2 ;-)1 punkt
