Cześć wszystkim, dziś tak w rozmyślałem i wspominałem mpc express...No cóż było, minęło ale co wy na to aby "stworzyć" to za dużo powiedziane, ale nagrywać podcasty w których brali by udział sami użytkownicy, moderatorzy czy GM. Prowadzone by były wywiady, opowiadane historie z życia mpc oraz spontaniczna rozmowa.
Miało by to na celu przedyskotowania newsów mpcforum w kulturalny sposób.
Czy byście byli zainteresowani takim projektem? Czy byście wzięli udział w tym przedsięwzięciu?
Mostro
@AceBoy, projekt nie będzie się nazywał MPCEXPRESS jakbyś przeczytał ze zrozumieniem treść to byś zauważył. Więc jakim prawem zamykasz mi blogi? Uspokój się, bo królem tu nie jesteś.