Nie spamuj takim czymś... umieść 10 prac w jednym, a nie osobne wpisy robisz. Normalna praca do poprawienia. Nie wiem czy się chwalisz czy żalisz, ale mnie już osobiście wkurzasz swoim zachowaniem co do tych blogów, bo albo reklamujesz kogoś albo pokazuje 20 blogów o jednym i tym samym. Nie odbieraj tego jako hejt, a dobrą radę.