Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 07.08.2012 w Komentarze w blogu

  1. Xau

    Czy złote nooby jeszcze istnieją?

    Dzięki metinowi ożeniłem się w wieku 11 lat. Wtedy, kiedy grałem, poziom postaci to była sprawa drugorzędna. Gildia to była tak naprawdę grupa przyjaciół, która dobrze ze sobą się dogadywała. 'Gwiazdy metina' były znane dla każdej osoby grającej na serwerze, ale nie tylko ze swojego wysokiego poziomu umiejętności, ale również z osobowości. Kapral, KosiKredki, NocnyFarmer(czy jakoś tak). Nawet nadal ich pamiętam. Eq +4 było bardzo dobrym sprzętem, a eq +7 to już było coś... Zarabianie z łowienia małż? Dafuq? Ktoś w ogóle łowił ryby w innym celu, niż dla przyjemności? Teraz w metinie chodzi jedynie o bicie rekordu w jak najdłużej przesranej nocy przed ekranem monitora expiąc jak naćpany, dlatego już nie gram w tą grę.
    10 punktów
  2. SebuśPL

    Czy złote nooby jeszcze istnieją?

    Przez ciebie mój blog uciekł z głównej Nie znam cie i wyjdź.
    3 punkty
  3. MostroDj

    Gryffin to konfitura

    No to kutas jeden...;c
    1 punkt
  4. Marcuśny

    Gryffin to konfitura

    jak moszna spszedac dasza do kieszka
    1 punkt
  5. Wiśniowy

    Photoshop kontra darmowe programy

    Lubie to.
    1 punkt
×
×
  • Dodaj nową pozycję...