Dwojakie uczucia, bo niezaprzeczalnie zasłużyłeś sie na forum ale ostatnio zacząłeś na siłę trollować i wszystkim zaprzeczać do tego strasznie się obnosisz z tymi mixami, trochę skromności
MostroDjprzyznał(a) reputację
eMode za wpis na blogu
No to chyba hejtnę:
Streszczenie historii:
1.na początku pisałem posty
2.potem chciałem kida, ale się bałem
3.potem chciałem kida, napisałem podanie i mnie przyjeli
4.potem bałem się, że nie będę modem
5.moda dostałem
Już.
Modem jesteś dobrym, ale pisarzem średnim