Brak mi słów po przeczytaniu tego bloga... Mentor nie jest rangą do kolekcji, a wyróznieniem za pracę na forum. A to, że żalisz się wszystkim, że pomagasz na GG, PW itd. tylko umacnia tezę, dlaczego Cię nie chcą na mentora. Każdy może powiedzieć, że pomaga przez komunikatory.