No raczej wiem, przecież nie siedzę tylko w jednym dziale, tylko co chwile zaglądam do konkursów/zbanowani/sugestię/pogaduszki/statusy/blogi/nowe tematy/newsy itp..
Nie kurwa. I nie pisze się "sondze" tylko "sądzę". Interesuję się całkowicie forum, nie tylko jedynym działem. W końcu mam 720postów a wiadomka że w Pojedynkach posty się nie liczą. hmm ?
Jakie miałeś wcześniejsze konto, że 3x Cię złożyłem? Ja na forum stoczyłem ok. 110-140 pojedynków więc nie ogarniam.. ;x