Nie zgodzę się. Każdy admin ma jakąś funkcję na forum. Jeżeli by miało by sprawniać forum, pomagać modom, a do tego słuchać Was to każdy by padł. Wydaje się Wam, że to takie łatwe a w rzeczywistości nic nie wiecie. Kiedyś to ja byłem łącznikiem. Ja rozmawiałem z Wami. Ja się zajmowałem działami i dbałem o ich "piękno". Niestety muszę przyznać że stan po moim odejściu jest gorszy. Ale nie dziwię się że tak jest. Każdy jest tylko człowiekiem a nie maszyną. Tak więc proszę o troszkę wyrozumiałości. Nie czułem się nigdy więźniem. Dodatkowo forum to nie getto które weźmie Cie do komory gazowej i zajebie bo im sie tak podoba. Zawsze możecie sobie znaleźć inne forum. Nigdy nie trzymaliśmy tutaj nikogo siłą. Tu nie o to chodzi. ; )