Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 17.04.2012 w Komentarze w blogu

  1. czarq.

    "Tak być nie będzie"

    Idź na te swoje 5-osobowe forum.
    3 punkty
  2. PanZagłady

    "Tak być nie będzie"

    Random ? Ja tu jestem od 2009 roku. Te konto jest drugim kontem bo poprzednie usunieto. Wedlug mnie ataki DDOS to tylko oznaka slabosci i totalnej glupoty. Poprzez niszczenie czegos nic nie budujesz tylko niszczysz i sprawiasz, ze coraz wiecej ludu cie nie znosi. Jak tak ma wygladac twoja walka to jestes niezle nacpany. Nie podobaja ci sie zasady forum ? Poszukaj innego albo załóż własne. Skoncz pierdolic smuty na blogach. Jesteś niezłym hipokrytą skoro tu siedzisz gdzie jak napisałeś jest wiezienie. Chyba lubisz wiezienne klimaty. Moge ci zalatwic wczasy w Zakladzie Karnym w moim miescie. Zainteresowany ? Btw. te twoje pseudoforum to skopiowane tutki z mpc x_x. Nawet mózgu nie wysililiscie by napisac od siebie jakis poradnik .
    2 punkty
  3. Gość

    "Tak być nie będzie"

    Nie zgodzę się. Każdy admin ma jakąś funkcję na forum. Jeżeli by miało by sprawniać forum, pomagać modom, a do tego słuchać Was to każdy by padł. Wydaje się Wam, że to takie łatwe a w rzeczywistości nic nie wiecie. Kiedyś to ja byłem łącznikiem. Ja rozmawiałem z Wami. Ja się zajmowałem działami i dbałem o ich "piękno". Niestety muszę przyznać że stan po moim odejściu jest gorszy. Ale nie dziwię się że tak jest. Każdy jest tylko człowiekiem a nie maszyną. Tak więc proszę o troszkę wyrozumiałości. Nie czułem się nigdy więźniem. Dodatkowo forum to nie getto które weźmie Cie do komory gazowej i zajebie bo im sie tak podoba. Zawsze możecie sobie znaleźć inne forum. Nigdy nie trzymaliśmy tutaj nikogo siłą. Tu nie o to chodzi. ; )
    2 punkty
  4. Gość

    "Tak być nie będzie"

    Oni nie mają czasu. Ja mam. I chcę wrócić.
    1 punkt
  5. Gość

    "Tak być nie będzie"

    PS@ Zdejmijcie mu rangę. Nie wiem co taki typ buntujący robi na tym forum.
    1 punkt
×
×
  • Dodaj nową pozycję...