I tak mało ja rok ;D
I widzisz jak jest..
A wgl. coś mało tutaj o mnie oO
H3h w i w chuj sztywno to napisałeś =D
Pzdr.
/Rok na forum stuknie za jakieś 2 miechy .
Sztywno nie sztywno przekaz sie liczy
~nn49261111
//Oblukaj mojego bloga.
//Może epicko nie napisany, ale ważne jest co chce przekazać plebsiku
//Max-mój kolorek