Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 03.02.2012 w Wpisy na blogu

  1. witam, kilka dni temu stałem się posiadaczem jakże optymalnego oprogramowania forum xenforo , zirytowany mocno tym, że nie ma spolszczenia postanowiłem sam je napisać, to znaczy przetłumaczyć angielski na polski, gdyż chcę stworzyć na nim forum - jednakże tworząc spolszczenie pomyślałem, że podzielę się tym z wami (gdy skończę. ) Przygotowałem już mały 'rozrys' projektu jak będzie to wyglądać, i myślę że do ferii w małopolsce się wyrobię, odrazu wspomnę że pierwszą rzeczą którą zrobiłem było zabezpieczenie przed wgraniem spolszczenia na nulledy i retaile tego pięknego skryptu, dobra - pierdolę nie piszę, macie ss'y jak to ma się prezentować _______________ _______________ _________________ __________________ ____________________ ____________________ Wydam wam spolszczenie na prawach autorskich, elo.
    2 punkty
×
×
  • Dodaj nową pozycję...