Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 20.02.2011 w Wpisy na blogu

  1. Sylwek150c

    [Tut]Strona .Tk

    Interesuje cie mój blog a nie chcesz zawsze wchodzić na niego przez mój profil lub w inny długi sposób? Teraz mamy domenę .TK http://Metin2Blogs.tk/ Jak takie coś zrobić całkowicie za darmo? Wchodzimy na stronę: http://www.dot.tk/en/index.html?lang=en Będzie takie okienko(ss potem) Wpisujemy stronę potem na jaka chcemy zmienić, przepisujemy kod. I robimy stronę Efekt: http://Metin2Blogs.tk/
    0 punktów
  2. Sylwek150c

    Szaman Leczenie W 8Dni 40-45Lvl

    Szaman... Udreka czy zabawa? Przeczytaj to sie dowiesz jakie ja mam zdanie. Wiec zaczynamy. Szaman leczenie. Żeby zagrasz szamanem leczenie potrzeba 35lvl woja bodego/sury wp. Szaman leczenie to interesująca postać ale i pracochłonna ale gdy sie wbije ten 40 czy 50lvl to idzie z górki. 1.Dzien. Załóżmy ze mamy woja/sure 35lvl (czym większy tym gorszy) idziemy nim na metki m2 drobimy ku ks itp wszystko sprzedajemy oprócz ku szamana leczenie. Po pierwszym dniu załóżmy ze mamy 50kk(po teraźniejszych cenach) i ok20ku dla naszego szamana (ku można kupić ale poco jak dobrze dropia) KONIEC PIERWSZEGO DNIA 2.Dzien Zakładamy drugie konto i postać szaman leczenie w tym samy królestwie/serwerze co nasz dropek. Expimy do 5lvl i do 5lvl robimy misje. Mamy 5lvl i idziemy do instruktora leczenie(aktualnie metin mi sie ściąga nie mogę zobaczyć jak dokładnie się nazywa). Dajemy 4 punkty w leczenie i idziemy do m2. Szukamy metinow szamanem i szybko wchodzimy na dropa żeby go rozwalić. Robimy pt równy I bijemy metiny/expimy szamana. szamana expimy do 18 lvl. Nie kupujemy mu eq nie dajemy w staty tylko punkty umiejętności wszystkie w leczenie(jak nie wejdzie na 17 robimy reset mamy kasę z dropka) Po dzisiejszym dniu mamy Szaman 18lvl. Ok 75kk (Lot z metinow selamy zostawiamy tylko ku) KONIEC DNIA DRUGIEGO. 3. Dzien. I teraz musimy podjąć ważna decyzje czy będziemy buforować czy expic samemu Jeśli to bedzie exp dajemy w skil atakujacy (według uznania) Jeśli buff to w zwiększenie ataku. Expimy naszego buffa na metinach do 25lvl. NIE DAJEMY W STATY TYLKO W WYBRANA UMIEJĘTNOŚĆ. Czytamy ku leczenie. Szukamy broni na 30lvl+6 7 8 KONIEC DNIA TRZECIEGO 4. Dzień Ostatni luźny dzień. Walimy jak rozwalamy metinow bo już nie będziemy wchodzić na dropka.Expimy szamana do 30 zakładamy. I teraz dajemy 3int:1wit. Możemy tez pójść 2int:1sil:2zre (obowiązkowe bony na hp) i jeszcze jeden myślę najbardziej opłacalny bulid 3int:1wit(obowiązkowe bony max pz). Mamy szamana 30lvl Bron na 30lvl Rozdane staty Ok.100kk i cały dozorca ku dla szamana leczenie KONIEC DNIA CZWARTEGO 5. Dzień Jednak to ostatni luźny dzień. Przerzucamy kasę na szamana mamy ok 100kk. W kacu wracamy do m1 szamanem. Kupujemy eq. Ale jakie? -Zbroje narazi jakaś słaba(można zaopatrzyć się już w zbroje na 34lvl +8 najlepiej z max pz) -buty obojętnie jakie max pz -czapka na 21lvl z bonem na otrucie -tarcza 21lvl +7+8(najlepiej bon int) -Biżuteria dowolna(bony int) -kupujemy/dropimy medal Zostaje nam ok10kk Zostaniemy Trochę dłużej. Robimy polowania(1 polowanie 10procent expa) W ten sposób wbijamy 33lvl. Ciągle czytamy ku. KONIEC DNIA PIATEGO. 6. Dzień Dziś zaczyna się ciężka praca kupujemy poty idziemy do doliny tam expimy do 34na początkowych wyspach. Sprzedajemy zbroje i zakładamy na 34 Sprawdzamy czy dajemy rade na bo jak nie to wracamy na 1/2wyspe w dolinie. MUSIMY wbic 35lvl. Mamy leczenie mamy na m3 2skil na m1. KONIEC DNIA SZOSTEGO. 7. Dzien Musimy wbic 38lvl. KONIEC DNIA SIÓDMEGO. 8 Dzień Mamy ok 15kk kupujemy potki i wracamy na ezoty. Expimy do 40lvl. Selamy biżuterie kupujemy lepsza z int. KONIEC DNIA ÓSMEGO I MOJEGO PORADNIKA Zakaz kopiowania bez zgody autora. By Sylwek150c
    -1 punktów
  3. Sylwek150c

    [Tut]Szamna Leczenie Part2

    9. Dzien Mamy ok.43lvl 1kk 1skil m3 2Skil m1 Idzemy na dropka razem z bufem jestesmy w m2 z bufem i dobrym ribem metina 35 bedziemy rozwalac ok 30s. oczywiscie expimy w pt ''poziom'' (zawsze to cos). Tak expimy caly dzien. mamy ok 100kk na noc eq dropka przezucamy na szamana i lecimy na fb (link podam jak bede na kompie) konfiguracja fb nie otwiera ryb drobne ryby na ziemie przedmioty +farby na ziemie Najlepiej lowic w m1(duzo graczy i gm nie bedzie kazdego sprawdzal!!) KONIEC DNIA DZIEWIATEGO 10. Dzien Udalo nam sie nie dostalimy bana na dropka otwieramy nim caly sklepik rybek po 350k Mamy ok 150kk Caly czas bufujemy az do 45lvl (w 10dniu mamy 44lvl) przezucamy kase + resztki rybek(jesli sa) na szamana i znowu zostawiamy fb KONIEC DNIA DZIESIATEGO 11.Dzien Powtarzamy czynnosci z dnia poprzedniego wkacu mamy 45lvl i 200kk. Dajemy odpoczac komputerowi i to jest bardzo krotki dzien NIE ZOSTAWIAMY FB!! Ban murowany KONIEC DNIA JEDENASTEGO I BUFFANIA 12. Dzien Teraz z kasa idzie z gorki eq jeszcze nie warto kupywac mozemy wydac 50kk na lepsza tarcze/zbroje/czapke wszystko co ma defa bardzo nam sie przyda. Dzien wolny mozna sie pobawic w miescie robic pvp itp. Wykozystujac okazje ze jestesmy w miescie kupujemy 2party +4 2tarcze na 61lvl +4 Mamy 100kk. KONIEC DNIA DWUNASTEGO 13. Dzien kupujemy cale jedno skrzydlo potek czerwonych D i 600 potek niebieskich D. Pewnie zastanawiacie sie poco nam eq na woja i tarcze na duzy lvl? Bo idziemy na dt(kowal:) Dobrze by bylo znalesc pt w dt ale nie trzeba. Lvl stoji w miejscu od paru dni ale dzisaj bedzie exp lecial jak szalony. Od biologa dostalismy pierscien expa teraz go urzyjemy. Expimy, expimy, ulepszamy, itd. Jesli mielismy szczescie weszla nam parta 1x na +6 i 1x tarcza na +6 jesli nie to nadal mamy 100kk. KONIEC DNIA TRZYNASTEGO I DRUGIEJ CZESCI PORADNIKA
    -1 punktów
  4. Sylwek150c

    Damrmowy Em2 Hit Czy Mit?

    Darmowy Em2 możliwe? Tak jakbyście się cofnęli 6miesiecy w tył ale ja mam inne zdanie. Jak pewnie wszyscy wiedza ze Twórcy EM2(NIE ANDRZEJ)udostępniają free godziny dla niektórych to zamało ja tez tak uważam 6-8 16-18 To wtedy możecie zagrać za darmo ale marzyło się wam kiedyś żeby zostawić bota na noc... Mi tez wiec włanczamy bota w free time, logujemy się robimy wszystko żeby działał. Naciskamy ctr+alt+del wybieramy procesy i zamykamy WSZYSTKIE PROCESY EM2 w ten sposób przerywamy połączenie z serwerem em2 i nie mogą nam jego wyłączyć Uwaga niektórym działa niektórym nie ja mam pacha od Andrzeja +em2 z oryginalnej strony i mi działa. W następnym tucie będzie rozwój klas postaci gdzie expic + jak zarobić yang
    -2 punktów
×
×
  • Dodaj nową pozycję...