Endymion z waszym teamem jest coś nie halo?Najpierw na Evenye piszecie że macie niespodzianke dla teamu Evonis, Joaquin wszędzie krytykuje zapowiedź jakiegoś dobrego serwera, z twojego postu wnioskuje że już szykujesz atak na Arethie. Potem się dziwicie, że nikt was nie lubi każdy wyzywa, ale powiedz co zrobiliście z waszym serwerem na początku? W ogólel bez testów wypuściliście, 3/4 rzeczy nie działało lub ich wcale nie było. Rozumiem, presja ze strony kokosza ale wasza wina też po części była. Nie potrzebnie dawaliście sobie ograniczony czas na poprawki. Teraz wasz serwer już staje się zdolny do gry ale straciliście 2/3 graczy jak nie więcej. Moje pytanie brzmi: po co szukacie sobie wrogów? Takimi postami reputacji sobie nie wrócicie...