Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 18.02.2011 w Komentarze w blogu

  1. mathiasek

    Afrine - Co I Jak :)

    A wiesz że nie ma rat podanych? ; OO Co ty dzieciaku gadasz wgl ? Na hardzie dostajesz takie nagrody za biologa? ; o To mieszanka easy z hardem
    -1 punktów
  2. EmperorQ

    Afrine - Co I Jak :)

    Trochę będzie trzeba poczekać na serwer ale myśle że wkońcu ruszy...
    -1 punktów
  3. EmperorQ

    Afrine - Co I Jak :)

    Serwer musi być fajny:) Ja bym proponował włączyć go wcześniej ludzie sobie poexpią itd a te mapy 100+ wprowadzić później bo i tak nikt tam narazie nie wlezie a im dłużej sie czeka z serwerem tym mniej ludzi:) Ale Szafir ma doświadczenie i sam będzie wiedział co będzie najlepsze^^
    -1 punktów
  4. EmperorQ

    Afrine - Co I Jak :)

    Serwer musi się udać;p Ja proponuje włączyć go wcześniej a mapy na 100lvl+ włączyć po pewnym czasie... I tak zanim ktoś wbije ten 100+ minie sporo czasu a wy będziecie mieli czas na spokojne dopracowanie wszystkiego potem jeden reebot i gotowe^^ To spowoduje prace bez nacisku jaki był wywoływany przez napków na teamie Evenye^^ Ale Szafir jest doświadczony i sam będzie wiedział co jest najlepsze:D Podzdrawiam Emperor (Chunjo)
    -1 punktów
×
×
  • Dodaj nową pozycję...