Serwer musi się udać;p
Ja proponuje włączyć go wcześniej a mapy na 100lvl+ włączyć po pewnym czasie...
I tak zanim ktoś wbije ten 100+ minie sporo czasu a wy będziecie mieli czas na spokojne dopracowanie wszystkiego potem jeden reebot i gotowe^^
To spowoduje prace bez nacisku jaki był wywoływany przez napków na teamie Evenye^^
Ale Szafir jest doświadczony i sam będzie wiedział co jest najlepsze:D
Podzdrawiam Emperor (Chunjo)