Skoro wszyscy uważają profil i blogi andjrzejat17 za centrum wiedzy o em2, to i ja coś dopisze:
Jeszce jakby usunęli te 2h dziennie za darmo, to by juz był miód, malina & orzeszki
W końcu można by kogoś ogarniętego znależź na plu. I może niektórzy nauczą się szybko i efektownie zarabiac bez bocenia. Pozdrawiam