Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nasze Zrzuty ekrany czyli poprostu SS'y


logmen21

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widze ze zakladasz kolejny temat w ktorym mozesz pospamowac... Nawet jezeli nikt by sie nie interesowal twoimi ss'ami to i tak dalej bys je tutaj wrzucal, zeby miec jak najwieksza liczbe postow. W sumie to mnie zaskoczyles ze kazdego zdjecia nie dales w osobnym poscie :D Mam nadzieje, ze juz niedlugo nie bede widzial cie na tym forum... :)

Jezeli chesz sobie powrzucac ss'y to idz na tibia.pl - tam chociaz nikt nie bedzie na ciebie sie denerwowal..

Opublikowano

To juz sie zaczyna robić żałosne!!! Zawsze mnie komentujesz!!

 

Co ja mam ci dac free pacc zebys sie odpieprzyL?

 

Po co te posty?! Że cos sie dostaje za 1k postow? Bo nie wiem...? Ty masz jakaś manie!

 

Jeżeli admin ma taką opcje! Proszę o skasowanie moijej liczby napisanych postów, nie robi mi to roznicy jakos czy mam 1 czy 200!

 

 

Piterach to dla ciebie@

 

http://fobiaspoleczna.info/ <<<< to forum, dla ciebie!

 

 

 

WORLD TRADE SERVICE

 

 

tibiaziom1.png

 

milusiaxdd.png

 

antyvisla.jpg

 

elo3457.png

 

cigarettepacket2.th.jpg

Opublikowano

@up

Fajnie zasłoniłeś nick. Popatrz na czat i pasek u góry. Hunted! Muahahahaha! ^^ (Hydraulik Tsubasa)

 

Czemu wrzucasz ss'a z 32 lvl'a skoro masz 63? Spamować się chciało?

 

@top

Temat według mnie nie ma sensu.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Znaczy tak, mi się podobają, ponieważ lubię takie SS z tibi oglądać, ale może zostańmy przy SS na tibia.pl itp.

[you] Lubie Cie!

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Czapa, po prostu zajebisty screen. Też mnie rozjebał ;P

Dodaję coś ode mnie. Moje marzenie: zjebać staminę do końca ^^.

 

 

xxx.image-share.com/upload/30/292.jpg

 

^- www

 

już mnie wkurwia te "coś"

Opublikowano

Crown shielda kupilem za 5K

Crown legi za 6K

Blue Robe pizlem z deda :D

crusade helm 3K

A swoj crimson swordzik za 1K

Knife za free pelno w depo w thais czesto jest

 

A co chcesz grac na menerze ?? jak tak to wbijaj zalezy jaka profa bedew mogl ci co dac :D

-

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...