Skocz do zawartości

Toxic992

Postmaker
  • Postów

    1 222
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Toxic992

  • Urodziny 17.02.1992

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Gliwice

Ostatnie wizyty

3 902 wyświetleń profilu
  1. Toxic992

    [Dyskusja] Balmora

    kazdy pisze ze olewa serwer a i tak na niego wbije ja tam dalej czekam na niego bo warto Nie napisałem, że olewam- tylko że aż tak nie ma się co napalać. Strasznie wkurzają mnie też misje z PL-a, które nawet nie zostały ruszone... Niby szczegół, ale jednak mówi coś o serwerze. Aczkolwiek cudów nie można oczekiwać, skoro robi go jedna osoba.
  2. Toxic992

    [Dyskusja] Balmora

    Według mnie nie warto czekać z aż takim przejęciem na ten serwer. Na becie dostaną ludzie 120 lvl i nic nie zostanie sprawdzone- jak zwykle. A z tego co widziałem to dalej na serwerze występują podstawowe bugi jak chociażby z szybkością ataku u szamana.
  3. Toxic992

    [Dyskusja] Balmora

    Udało mi się w końcu zalogować i muszę powiedzieć jedno- na pewno nie będę maniaczył. Respy metków nie ruszone z tego co widać, misje praktycznie standardowe (na start eq + 7 a z misji +0). Nie tego się spodziewałem, a wprowadzenie systemu autobuffa to chyba za mało jak na tyle pracy nad serwerem. Na razie poczekam i zobaczę jak rozwinie się sytuacja.
  4. Toxic992

    [Dyskusja] Balmora

    Wow, jestem pod wrażeniem. IS jest naprawdę tani i chyba to przekona mnie do wbicia na ten serwer. O stabilność nie ma co się martwić, bugów też pewnie wielu nie będzie- jednym słowem- wbijam. Z tani to nie ironia- doładowując przelewem 50 zł mogę mieć fryza + kostium + pakiet 200 zmianek + bojowiec i jeszcze olejek piżmowy. Wy chcielibyście za 20 zł wykupić całego ISa? Jaki sens miała by wtedy gra?
  5. [14] OPŚ- Gundogan/ Kroos MOTM/ Goetze/
  6. Toxic992

    [Pytanie]pz czy abs

    Witam wszystkich graczy świata Metin2. Moje pytanie jest krótkie, czytałem inne tematy lecz odpowiedzi konkretnej nie znalazłem. Tym motywuję umieszczenie tego tematu. Posiadam ninje dagger 52 lvl. Chciałbym być lepszy w pvp, stąd moje pytanie: lepiej sprawia się 11k pz bez abs, czy może 8k hp z abs na poziomie 40%? Pewnie to nie jest ważne, ale dodam, że w kozikach ( +9 14 UM, kd woja +3) nie posiadam jeszcze powtórki +4, a naszyjnik mam na niskim poziomie, dlatego czas odnowienia skilli jest bardzo długi. W co lepiej inwestować? Dziękuję za konkretne odpowiedzi.
  7. Toxic992

    [pytanie] wisior

    Już taki mam, widziałem na rynku, cena w miarę przystępna. Dlatego mam problem co zrobić. Oczywiście, koziki będą czyszczone:)
  8. Toxic992

    [pytanie] wisior

    Witam, mam pytanie do doświadczonych graczy. Mam ninje daggera, 52 lvl, jednak jest w nim jeden mankament dotyczący pvp- wolno ładujące się skille. Koziki mam +9 14 um, jednak nie wszedł kd powtórki i teraz mam problem. Myślałem nad takim rozwiązaniem: zamiast naszyjnika 1k hp, który obecnie posiadam, kupić jadeitowy +9, co zapewniłoby mi 22% cds. A 1k pz mniej nie byłoby tak odczuwalną stratą. Czy warto podjąć takie działanie?
  9. Witam. Dawno nie grałem na PL, ekipka się zebrała i wracamy. Mam tylko jedno pytanie- czy trzeba blokować jakoś specjalnie HS? Czy wystarczy, że zainstaluję nowego kamermoda? Szukałem w innych teamtach ale satysfakcjonującej odpowiedzi nie znalazłem.
  10. Super robota:)
  11. Tak tak, tam też to wrzuciłem, ale daaawno temu:) Pomyślałem, że i Was uraczę tym ss`kiem;p
  12. O rany, ludzie, easy:) Jestem w 100% mężczyzną, ale skoro nadarzyła mi się okazja to dlaczego jej nie wykorzystać? Wrzućcie na luz, bo wyjdę z tego forum nie wiadomo z jaką opinią A tamten nobek pisał do mnie ponieważ mój sklep to była właśnie szamanka;p
  13. Co tu dużo mówić, w zeszłym roku zrobiłem ciekawego screena, teraz postanawiam go wrzucić Miłej lektury!
  14. A to, że nie wydając ani złotówki mogę mieć taki wygląd postaci, jaki mi się tylko podoba. A podaj mi chociaż jeden powód, dla którego to inni gracze mieliby widzieć mój skin? Nie zależy mi na "och, ach, jaki fajny skin". Mam to dla swojej własnej przyjemności.
  15. Założę się, że autorowi chodziło o Metina PL. W sumie podłączam się do pytania, dlaczego się nie da?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...