Witam wszystkich graczy świata Metin2.
Moje pytanie jest krótkie, czytałem inne tematy lecz odpowiedzi konkretnej nie znalazłem. Tym motywuję umieszczenie tego tematu.
Posiadam ninje dagger 52 lvl. Chciałbym być lepszy w pvp, stąd moje pytanie: lepiej sprawia się 11k pz bez abs, czy może 8k hp z abs na poziomie 40%? Pewnie to nie jest ważne, ale dodam, że w kozikach ( +9 14 UM, kd woja +3) nie posiadam jeszcze powtórki +4, a naszyjnik mam na niskim poziomie, dlatego czas odnowienia skilli jest bardzo długi. W co lepiej inwestować? Dziękuję za konkretne odpowiedzi.