Skocz do zawartości

Kubok5

Postmaker
  • Postów

    962
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

O Kubok5

  • Urodziny 20.03.1995

Metody kontaktu

  • Skype
    Kubok5

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

5 898 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Kubok5

  1. Prawdopodobnie w bazie danych blizzarda nie zaktualizowało się, że zakupiłeś dodatki. Poczekaj do jutra rana, a jak to nie pomoże, napisz do supportu. Do supportu oczywiscie po angielsku
  2. Jak kolega napisał, na BL jest dużo polaków, i nawet są polskie gildie w topce serwera Oczywiście zależy od strony, brudasom zawsze lepiej szło, ale Alliance też daje rade ;P
  3. 1. Grasz na oficjalnym serwerze Blizzarda, czy na prywatach? bez tego nie da się udzielić odpowiedzi. 2. Jak napiszesz, to coś się pokombinuje, mam doświadczenie w graniu DK
  4. Na tym cliencie, co pobrales, nie pograsz na privach, kolego, bo to patch 5.4 Albo płacisz, i grasz, albo sciagasz inny client. Polecam jednak płacić
  5. Jak chcesz mieć dobre itemy do pve, to chodź na worldbossy i szukaj skrzynek/rare na Timeless Isle. Itemy Timeless maja 496 ilvl, a moze trafi ci sie Burden of Eternity, czyli random item 535.
  6. otworz ticketa i napisz do gm, by cie warpnal na jakis gy. to powinno pomoc
  7. A więc zacznij uważać: Bartender4 - zmieniasz dosłownie w każdy możliwy sposób action bary. Spell Flash:Hunter - pokazuje kiedy jakiego skilla masz użyć Recount: Pokazuje różniste opcje, np jaki robisz dmg, dps, potrzebne dla raidujących DrDamage - pokazuje szacunkowe obrażenia w tooltipie skilli DeadlyBossMod - pokazuje z boku paski z różnymi efektami od bossów, czy też ile czasu zostało do przejęcia baz na ab/av i za jaki czas kto wygra Więcej nie pamiętam, ale to najważniejsze i szczególnie pomocne addony
  8. Witaj. Mam kilka odpowiedzi, możesz sobie wybrać jedną z nich, każda będzie pasować Nie, Carbonite, quest helper i inne duperelki
  9. A ja gram Taurenem, i też spoko A ktoś wyżej pytał się o hunta. Jak jeszcze nie ściągałem WotLK, to grałem dwarfem, i było przyjemnie.
  10. Kubok5

    [Pytanie] Druid

    statujesz się na 3 bonusy WIS/STA/HP
  11. Jak chcesz mieć sporo krytyków, i być może off-tankiem - Rycek a jak chcesz być sfocusowany na DPS - Warek
  12. Kubok5

    [Pytanie] Chapter IV

    będzie ważyć pewnie około 500 MB, bo jak patrzyłem w ItemPreview, to juz jest pełno itemów na 65, 67, a nawet na 70 dodadzą ostatnie questy, instancje dokończą, a i poprawią trochę wygląd nowych stref(ja już tam byłem, jest pewien bug, ale sza)
  13. to scout odpocznie Znudziło mi się nim grać A mój kumpel z gildii gra właśnie r/w i dobrze to idzie, więc i ja spróbuję
  14. to jednak będę chodził na stałe z warkiem ale szkoda mi będzie jednego skilla (mistrza walki)
  15. @up Ile? moim zdaniem 12-15 godzin Najlepiej poczekaj trochę, i kup ch IV na płycie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...