Skocz do zawartości

xantyr1995

Members
  • Postów

    279
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O xantyr1995

  • Urodziny 08.08.1995

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Metin2

Osiągnięcia xantyr1995

  1. Trzy konta powiadasz? Nick: Bezee Boy - mój brat, współwłaściciel komputera Nick: xantyr1995- ja, współwłaściciel komputera Nick: i kto jeszcze? I tak jak już napisałem w poprzednim poście używam internetu kablowego, całe osiedle (około 6-7 bloków) ma takie samo IP jak ja więc może to być ktoś z osiedla. Aaa... i co jeszcze miałem dodać w sali komputerowej jest pociągnięty jeden kabel do 6 komputerów nie licząc głównego. A wbijałem ja i mój brat na mpcforum. Na oddzielnych komputerach w sali komputerowej. Wolną lekcję mieliśmy bo pierwsza informatyka po feriach.
  2. Nie widział możemy tylko wchodzić na komputer o godzinach 13-15 oraz 22-00 myślisz że by nie wytłumaczył, naprawdę ban za darmo i to nie na własną prośbę bo nie ma multi konta. @edit x070 mój brat miał, nie ja. I nie widział tego naprawdę. A i chciałbym dodać że korzystam z internetu Macrosat, całe osiedle ma takie samo IP jak ja więc mógł być to ktoś z osiedla.
  3. Cześć Wszystkim. Jestem bratem Bezee Boy'a i widziałem jak Lord Makin dał tego warna z napisem "idiota" za to że napisał tamten temat to teraz Lord Makin oskarża o multi acc i banuje mu konto. Prosił mnie o to abym to napisał. Jeżeli nie wierzycie to sprawdźcie IP z jakiego wchodził ktoś na to konto, bo na pewno nie mój brat! http://www.mpcforum.pl/user/148646-dawid9707/ A jego konto to jest te: http://www.mpcforum.pl/user/244733-bezee-boy/ Myślę że dlatego dał bana że Bezee napisał dla użytkownika Wojtasek komentarz a nawet kilka.
  4. @ Refresh Proszę zrobi ktoś.
  5. A ogony węża + bo także mi się przydadzą, na jakim lv dobrze dropią. @UP na generałach nie dropi ani kk ani kzz, więc + nie będzie, za głupote + nie daje. Na generałach? Nigdy a zatem nigdy nie dropąłem kk ani kzz z dzikich generałów, pozdrawiam. Jeśli możecie dajcie minusa.
  6. Na jakim lv dobrze looci KZZ (Kawałek Zepsutej Zbroi) oraz KK (Kawałek Klejnotu). Za pomoc dam + lub - jak kto woli.
  7. Ja bym grał na serwerach 4fun, dla brechy a nie tutaj pograsz zainwestujesz pieniądze w IS i nagle serwer off.' Nie opłaca się grać na Evonisie, serwer przereklamowany.
  8. Do expa body/wp do pvp dagger/healer/bm. Nie zadawajcie tych samych pytań, opcja szukaj nie jest aż tak skomplikowana aby jej nie użyć.
  9. Na s1 więcej ludzi, większe poziomy, łatwiej można kupić coś z eq. s2 Tam trudniej uzyskać jakis lepszy przedmiot, mniejsze lv, mniej sklepów.
  10. Witam, mam prośbę aby ktoś wykonał mi sygnaturę oraz avatar. Sygnatura Tematyka: Jakaś piękna dziewczyna,System Of A Down, Grubson lub WWE (World Wrestling Entertainment). Kolorystyka: Aby pasowała do renderu/stocka Napis: xantyr1995 Rozmiary: 600x200 Za wykonanie poleci dzienny limit + Avatar Tematyka: Piękna dziewczyna,System Of A Down, Grubson lub WWE (World Wrestling Entertainment). Kolorystyka: Aby pasowała do renderu/stocka Napis: xantyr1995 Rozmiary: 150x150 Za wykonanie poleci dzienny limit +
  11. xantyr1995

    Serwer

    ZAPRASZAMY NA SERWERY WWW.CS-KNW.PL [TWOJE SERWERY CS 1.6] ● Nazwa Serwera: CS-KNW.PL[DIABLO MOD][47 48] @hostvision.pl ● IP serwera: 91.210.129.220:27134 ● Ilość slotów: 31 ● Typ serwera: NS+Steam ● Friendlyfire: Off ● Forum: SERWERY CS 1.6 ODWIEDZ NAS JUZ TERAZ ● Secure: Niezawodna Administracja. ● Godziny uptime: 100% ● Lokalizacja: Polska ● Steam: Połącz ● Slot: Możliwość rezerwacji. za smsa ● Klasy: Możliwość kupna Unikatowej Klasy PREMIUM na każdą klase ● Poszukujemy doświadczonej administracji!PISZ NA FORUM !! ●Główny Admin : Rygiel , OnYk3 , Maniek , DanPan , What_is_love ● Nazwa Serwera: CS-KNW.PL[sURF][47 48] @hostvision.pl ● IP serwera: 91.204.161.235:27358 ● Ilość slotów: 16 ● Typ serwera: NS+Steam ● Friendlyfire: Off ● Forum: SERWERY CS 1.6 ODWIEDZ NAS JUZ TERAZ ● Secure: Niezawodna Administracja. ● Godziny uptime: 100% ● Lokalizacja: Polska ● Steam: Połącz ● Slot: Możliwość rezerwacji. za smsa ● Klasy: Wpisanie /klasa masz do wyboru 16 klas ● Poszukujemy doświadczonej administracji!PISZ NA FORUM !! ●Główny Admin : Rygiel , OnYk3 , Maniek , DanPan , What_is_love ● Nazwa Serwera: CS-KNW.PL[4FUN][47 48] @gamesol.pl ● IP serwera: 195.2.255.188:27036 ● Ilość slotów: 16 ● Typ serwera: NS+Steam ● Friendlyfire: Off ● Forum: SERWERY CS 1.6 ODWIEDZ NAS JUZ TERAZ ● Secure: Niezawodna Administracja. ● Godziny uptime: 100% ● Lokalizacja: Polska ● Steam: Połącz ● Slot: Możliwość rezerwacji. za smsa ● Zabawa: Na całego ● Kupno Admina Za sms ●Główny Admin : Rygiel , OnYk3 , Maniek , DanPan , What_is_love ● Nazwa Serwera: CS-KNW.PL[FFA][47 48] @hostvision.pl ● IP serwera: 91.210.129.220:27166 ● Ilość slotów: 16 ● Typ serwera: NS+Steam ● Friendlyfire: Off ● Forum: SERWERY CS 1.6 ODWIEDZ NAS JUZ TERAZ ● Secure: Niezawodna Administracja. ● Godziny uptime: 100% ● Lokalizacja: Polska ● Steam: Połącz ● Slot: Możliwość rezerwacji. za smsa ● Zabawa: Na całego ● Kupno Admina Za sms ●Główny Admin : Rygiel , OnYk3 , Maniek , DanPan , What_is_love
  12. refresh
×
×
  • Dodaj nową pozycję...