Win 7 jest zajebistyi rozpierdala wszystko (np. kompa)! Dlatego go polecam. Chociaż po twoim awatarze domyślam się że masz 9 lat i najlepszym rozwiązaniem w twoim przypadku jest popełnić samobójstwo. Ktoś mnie popiera?
Też polecam Tactic 3D Alpha (polecił mi je Bogusaf) jestem z nich zadowolony. Fajnie sie w nich oglada pornosy i gra w tibie. Polecam!
Za moją wypowiedź zdejmij mi warny!
A wałsnie Geonig musze cie zminusować.
No to wlacz patcher kliknij tam patch a texturepack wklej do %appdata%/.minecraft/texturepack jak to zrobiłeś i to nie działa to dalej nie wiem o co ci chodzi.
@up
wierz mi że telekill nie wystarczy (pomijam, że to gówno) na to najlepszy jest magakill, rapidfire, unlimited ammo, I shotgun R870SE (czy jak mu tam)