Siemka
Grałem bodym grałem mentalem gralem deggerem i archerem ale nigdy nie grałem żadnym szamanem nie wliczając noob harów max 31lvl... chciałbym tak na serio zacząć grać szamanem , postacią ma sie dobrze expic ale w pvp też niema być cieniasem polecali byście mi healera czy smoka?
jeżeli smoka powiedzcie dlaczego akurat jego a jeżeli healera też powiedzcie dlaczego akurat tego a nie tego . Za odpowiedz dam każdemu + albo minusa zależy kto co zbiera