Skocz do zawartości

klarok123

Members
  • Postów

    249
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Osiągnięcia klarok123

  1. klarok123

    {Tut} Piwo

    ju pije redsy tylko czasami np. z Ójcem albo wójkiem ale akt to pisje Lechy Heinekeny Harnasie itp ;d
  2. klarok123

    {Tut} Piwo

    nó nie ładni dlaczemu dałeś mi reporta yt niedobry a a ty jakie lóbisz pifo?
  3. klarok123

    {Tut} Piwo

    Lópie pić pifo a fy? najbardziej lubie leHy i Readsy no i Hainekany
  4. klarok123

    [Ss]Dużo Botów ;D

    hehe ale tych botów nigdy tak dużo nie widziałem + dla cb
  5. klarok123

    Gdzie?

    Nie wiem po co zakładałeś ten temat skoro umiałeś ogarnąć takie eq napewno mnialeś już sporo postaci i wiedziales jakos gdzie sie expi bardzo prawdopodobne ze napisaleś ten temat zeby sie "podniecic" swoim eq no ale jezeli sie myle to odpowiadam ci na pytanie ze powinienes expic na dzikusach do 35lvla nawet potem na gene a jak zrobisz boja to odrazu na bo
  6. bo spokojnie nawet 55lvla no albo v1
  7. klarok123

    [Pytanie]Eq

    dozbieraj z 10kk-20kk i kup dobrego fmsa który starczy ci na spory kawałek gry no taki sr około 30 kd jakies do expa i potem zbieraj na smocza+9
  8. http://www.mpcforum.pl/topic/162807-pl-dedyk-polski-belenus/
  9. Feniks Feniks Feniks oczywiście , że Feniks tam jest najtaniej i najlepiej!
  10. Gram ponad rok w metka chce pograć jescze przez wakacje potem trzeba sie wziąść do nauki umiem expic grać ogólnie umiem zarabiać kase tez umiem ale powie mi ktos jak sie daje najlepiej skile i staty zeby byl do pvp i pvm ?
  11. Niemam jeszcze postaci i skromne 2kk do wydania bo posprzedawalem postacie i przezycilem z każdej po troche zeby miec na start Mam zamiar zacząć gre od jutra rano
  12. up dzięki wlaśnie myślałem nad healerem a i mam pytanie jak rozdawać skile i staty?
  13. klarok123

    [Pytanie]Jaka Postać?

    Siemka Grałem bodym grałem mentalem gralem deggerem i archerem ale nigdy nie grałem żadnym szamanem nie wliczając noob harów max 31lvl... chciałbym tak na serio zacząć grać szamanem , postacią ma sie dobrze expic ale w pvp też niema być cieniasem polecali byście mi healera czy smoka? jeżeli smoka powiedzcie dlaczego akurat jego a jeżeli healera też powiedzcie dlaczego akurat tego a nie tego . Za odpowiedz dam każdemu + albo minusa zależy kto co zbiera
  14. klarok123

    [Pytanie]Forum

    http://board.metin2.pl/ chłopie tego nie wiedzieć.... chyba każdy wie o forum - mała instrukcja - rejestrujesz sie wchodzisz w market - wybierasz serwer wchodzisz i juz licze na + ;]
  15. no właśnie po co narażać się na bana i wgl co to za problem zarobic 10kk? jejku godzinka nawet pół jak sie umie ;]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...