Skocz do zawartości

Odwyk

Members
  • Postów

    33
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Odwyk

  • Urodziny 24.08.1993

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Krosno

Osiągnięcia Odwyk

  1. Prosilbym o udostepnienie odpowiedniej wersji bota ktora jest potrzebna. Pozdrawiam.
  2. Odwyk

    Seafight

    Owszem jest niemiecki program pomaga on w plywaniu dwoma kontami na raz tzn jeden statek za pomoca tego programu podaza sladem statku ktorym my sterujemy. Mam kolege niemca na TSie postaram sie zdobyc ten program i zamiescic go tutaj na forum ;]
  3. to napisz )
  4. heh jednak sprawdzilem wczesniej drzewka z tibia.org.pl i niestety niedzialaja one na tibie8.4 dalej prosze o pomoc :P
  5. Witam! potrzebne mi są przezroczyste drzewka na 8.4 chyba nie musze nic wiecej pisac. z gory dziekuje
  6. niestety ten scrypt nie dziala (chyba ze ttrzeba go odytowac to prosze o pomoc nieznam sie na tym)
  7. zartaz to sprawdze poprostu zapomnialem o tej funkcji niestety nie dziala to na otsie na ktorym gram prosze o scrypta
  8. prosze o skrypta ktory sam bedzie celowal z sd w potwora lub playera (bardziej potrzebne na to drugie) ktorego na battle mam zaznaczonego na czerwono. Z gory dziekuje za pomoc @edit kolega mnie prosil o skrypta ktory zaklada pierscionki (might ring) :DD
  9. Odwyk

    Potrzebuje skryptu

    Prosze o przerobienie tego scrypta na to zeby zaznaczal w ten sposob playera (a na playerach to nie dziala) ale tego ktorego ja chce dziekuje
  10. Odwyk

    anty dc

    kurde wiem ze w ng ale ng mi cos pieprzy nie moge go scrakowac @edit hyhy wystarczylo poszukac znalazlem fajnego bocika o nazwie MiniBot podobny do ng produkcji pana Drakera dziekuje mu za takiegi program bardzo pomocny w mojej sytuacji skillowanie palladynem jest teraz bezproblemowe tym bardziej jak stawia sie monka na mc Pozdrawiam
  11. Odwyk

    anty dc

    Tak jak juz wiecie potrzebuje programu lub sposoby zebym skillujac nie musial co chwila wlaczac tibi i sie ruszac prosze o pomoc z gory dziekuje
  12. Odwyk

    bypass

    Ok posta mozna zamknąc.
  13. Odwyk

    bypass

    Siedze na forum juz 4 dzien z małymi przerwami przeczytalem wszystko zwiazane z bypassem wildproxy cm i kilka innych troche mniej zwiazanych z tym plikiem i znalazlem 1 link i to prawdopodobnie zly poniewaz kometaz do niego byl mniej wiecej taki "potrzebny jest gameguard z przed ostatniego update a nie jakis stary" jak by sie dało to przynajmniej powiedz jak szukac. Diekuje.
  14. Odwyk

    bypass

    kurde czy moze mi ktos powiedziec gdzie moge znalesc tego bypassa? moze jest on platny? prosze pomozcie ;/
  15. Odwyk

    bypass

    no ale co z bypassem bo hu* ze mam tego wild proxy jak se nie pogram bo gg sie odzywa ;/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...