kurde wiem ze w ng ale ng mi cos pieprzy nie moge go scrakowac
@edit
hyhy wystarczylo poszukac znalazlem fajnego bocika o nazwie MiniBot podobny do ng produkcji pana Drakera dziekuje mu za takiegi program bardzo pomocny w mojej sytuacji skillowanie palladynem jest teraz bezproblemowe tym bardziej jak stawia sie monka na mc Pozdrawiam