Skocz do zawartości

kasanowatojapl

Members
  • Postów

    68
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia kasanowatojapl

  1. Fajnie jak możesz to daj tekstury do downloadu chętnie bym sobie z takim mieczem pośmigał "+"
  2. Powiem tak że to czy działa DMG hack na skille nie zależy od naszych plików tylko od plików serwerowych tj. np. na priwach postawionych na plikach z 2010r. nie działa DMG a na plikach starszych działa wiec to zależy od serwera i plik metin2client.bin nie ma nic do tego. Pzdr.
  3. Potwierdzam że działa Zarobiłem w kilka chwil 20k
  4. Można też użyć Auto potera z Moda Kamera lecz jak lognie to przestaje potować i trzeba go ustawiać już ręcznie. Moda pobierzesz z www.metin2mod.tk zakładka Mod PL
  5. @UP ExpIsEasy możesz pobrać z tego tematu : http://www.mpcforum.pl/topic/274047-dltutexp-is-easy-darmowy-expbot-do-metin2pl-ug/ EDIT: zrobiłem takie obejście i zrobiłem nawet reinstall metka i nic to nie daje albo loga albo wywala błąd HS
  6. musisz mieć nazwy potów po włosku polecam ten temat i pobrać path http://www.mpcforum.pl/topic/274047-dltutexp-is-easy-darmowy-expbot-do-metin2pl-ug/
  7. bota włączałem każdym innjectiorem i za każdym razem wywala błąd hs
  8. Przyłączam się do problemu prosił bym o pomoc w tej sprawie bo fajny ten bocik a nie działa mi
  9. Dzienki fajnie to wygląda Można pobawić się w mieście + dla Cb za opisanie jak to się robi
  10. Witam zapomniałem hasła do emaila a chcem go zmienić da się coś zrobić ? (Konto z emailem mam na onecie.) Za pomoc dam +lub-
  11. Za kamer moda są bany przez głupiego Hack Shielda jedyna opcjia to blokada Firewalem
  12. Siedziałem tak kiedyś ponad 20 min. i próbowałem niestety nie działało
  13. Witam otuż mam takowy problem że nie moge włączyć metina bo gdy chcem go włączyć wyskakuje mi oto taki błąd : http://img685.imageshack.us/img685/7530/beztytuubgb.jpg prosze o pomoc torrentowałem metina i dalej nic nie działa daje +lub- jak kto woli i 5 w profilu @Przez EasyMetin2 działa i przez Moda też ale nie chcem ich używać ponieważ zostałem już okradziony raz i nie chcem żeby sytuacjia się powturzyła
  14. Witam posiadam woja 54lv mental silne m1 militar zostałem okradziony z eq znacie może jakieś sposoby na zarobienie kasy na eq ? Ps. nie używam już EM2
  15. POLECAM OCHRONKE jest to najlepszy skill u BMa do PVP a i w expie się przyda
×
×
  • Dodaj nową pozycję...