Skocz do zawartości

Zaldax

Members
  • Postów

    135
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Nie podano

Osiągnięcia Zaldax

  1. Witam Mam Pewien problem mianowicie nie mogę się zalogować przez launchera. Cały Czas Mam Can't Connect to minecraft.net. Wyłączałem Firewalla włączałem,ściągałem od nowa launchera i nic :/. Na Stronie normalnie mogę się zalogować. Premiuma też mam. Co Się Może Dziać? @Edit Ale eFFecTuS Mam Już tak prawie od tygodnia, tylko teraz napisałem temat.
  2. Zaldax

    [Problem]CraftBall

    @Refresh@
  3. Zaldax

    [Problem]CraftBall

    Refresh@
  4. Zaldax

    [Problem]CraftBall

    Mam Pewien problem mianowicie plugin craftball nie chcę działać. Ustawiam wszystko tak jak powinienem i dalej nie działa. Mógłbym prosić o wytłumaczenie lub pomoc w ustawieniu go?. Proszę o pomoc.
  5. Zaldax

    [Pytanie]Lwc 1.5_02

    Czy Ma ktoś linka i instrukcje bo LWC na 1.5_02?? Bo Mam Server Chce To wgrać ale szukam,szukam i niema ;/ proszę o szybką odp.
  6. Zaldax

    Mayestic[Pl]Dedyk

    Podejrzewam że fake,Przed Chwilką znalazłem podobnego priva,z tym samym kodem do sms,ludzie pisali że to fake,Niestety ta reklama była na priv-metin2 więc nie podam linka.
  7. Proszę o Zamknięcię
  8. ref!
  9. Sygna: Tematyka: Naruto,Najlepiej postać ,,Itachi" Kolorystyka: Czarno-Czerwona lub Ciemno Niebiesko-Czarna Wielkość: Standard Napis: Zaldax Najlepiej na środku a pod nim napis Love Manga
  10. Witajcie parę dni temu ściagnełem pewien plik i okazało się że to wirus i mam takie pytanie jak próbuje usunąć to cały czas nagle jakoś się pojawia czy da się to jakoś usunąć bez formata?
  11. Zaldax

    [Problem]Gunz Sie Wylacza

    Witajcie mam pewien błąd Biorę ten Start Game niby się włącza i nagle ten czarny obraz się wyłancza i nic :/
  12. Do zamkniecia bo zadzialalo bo zainstalowalem caly czas naciskalem i zadzialalo
  13. dziala dziala dziala prosze o usuniecie tego tematu lub zamkniecie ;s
  14. mam miejsce jestem na adminie a sciagnelem juz 3 razy i nic :unsure: :angry: a jak juz ruszy to blad setupa ;s @edit naprawde prosze pomózcie po podobno fajny ten priv ;p
  15. Co jest sciagnelem clienta zaczyna sie instalowac nagle instalka znika i nic :/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...