od jakiegos czasu zaczelo mnie kopac pb za pb_guid auth unk.. nie gram aposlutnie na zadnym haxie a gdziekolwiek nie pisze o tym problemie nikt mi nie odpisuje wiec postanoowilem ze napisze tutaj guid co prawda mam stary ale probowalem na innych i dzieje sie to samo czasem wejde i gram caly dzien i nic a czasem musze wchodzic po 10 razy na server z tym ze jak juz wejde to mam spokoj puki sie nie rozlacze z serem i ponowie polacze reinstalowalem sytem sciagalem ronze instalki et z rzonych penych zrodel cfg robilem sam i mam dobre zgodne z clan base ale dla penosci bez cfg tez tak sie dzieje czyl;i juz nie wiem gdzie lezy ta przyczyna i jak ja zlikfidowac posiadam dwa sytemy winodws xp i linux karmik koala (ubuntu) dzieje sie tak na obu sytemach z tym ze na wintendo zadziej ale moze sie myle probowealem juz innych sytemach i tak samo przepraszam za interpunkcje styl i ortografie ale jest 4 rano i nie mysle zbyt dobrze z gory dziekuje za jakakolwiek pomoc : milej nocy peace