Witam,
Mam problem kiedyś wyłączyłem pnkbuster'a i gra mi działała spoko, a dzisiaj włączam WR ściaga mi się update loguje się
i właczam liste z roomami i wyskakuje mi okienko ze pnkbuster jest wyłaczony i powinienem go włączyć inaczej sobie nie pogram a ostatni raz WR uruchomiłem w marcu
Proszę o szybką pomoc
pozdro LaPa
Edit:
ok już sobie dałem radę proszę o usunięcie