"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
Co do FB to narazie działa tylko to, ale niestety nie na wszystkich systemach:
http://www.mpcforum.pl/topic/220741-tutm2fish-303-by-erpel-100-na-vista-na-patchu-andrzejt17