Skocz do zawartości

kici

ProUser
  • Postów

    495
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Kobieta
  • Lokalizacja
    Gdańsk

Osiągnięcia kici

  1. moze lepiej jak to usune z tad ;/
  2. potem wstawie nowego linka bo widzalem chyba jakas aktualizacja czy cos
  3. kici

    Monety

    NIE MA SENSU I JEST ZUPELNIE NIEOPLACALNE!!! to oznacza ze na 100% bedzie w polsce
  4. chyba 32 a czy dziala to nie wiem
  5. kici

    Serwer

    ok no to w takim razie mozemy rozmawiac, jak masz neostrade ze zmiennym ip to no-ip.com to po pierwsze a po drogie to zajrzyj do dzialu Metin2 Tam masz tworzenie prywatnych serwerow a z 4story bedzie sie robic priva podobnie wiec mysle ze nie bedzie az tak trudno
  6. kici

    Serwer

    kiedys an tym myslalem bo sa poradniki ajk zrobic priv mt2 wiec moze 4story tez da rade ale musisz miec jakis komp hostujacy wlaczony 24/7
  7. dobrze zarobic? idz do maszynki(papier, kamien nozyce) tej za 10s i na niej sie mozna nachapac jak sie nie jest pazernym wybierasz ze kamien bedzie i 20s twoje i za 10s z tych 20 kupujesz diament i znow to samo
  8. reinstall gry :P prawie napewno pomoze lub neta Ci laguje
  9. mnie o niego nie pytaj cos znalazlem to wstawilem sciagacie na wlasna odpowiedzialnosc, ja nie mam jak przetestowac jak go wlaczam to mam cos w tray
  10. Witam, znalazłem w internecie haxa do 4Story na Globalny serwer czyli np. PL Konkretnie: Autor nie znany, hack nie sprawdzony bo nie mam 4story, na 100% na path 3.5 Funkcje: SkillHack HandelHack SpeedHack OneShootHack NoMissHack FlyHack InvisibleHack i wiele innych których nie chce mi sie wymieniac... Screeny: Brak Uruchamianie: Nie wiem nie mam jak sprawdzic Download: xxx
  11. ehh nie wiem ale domyslam sie ze EG juz jest na ON
  12. kici

    Priv Serwery

    to dziex za poprawke bo gdzie na mpc wyczytalem ze niemiecki serwer
  13. zaraz zaloze Ci tam konto i dam passy na priv :P
  14. kici

    Priv Serwery

    instanieje serwer www.4story.vn tu masz linka do stronki sciagasz klienta i jest cacy szybciuej exp leci niz w eg Serwer jest niemiecki :P
  15. kici

    Instalacja

    Jedynym wyjsciem jest Sciaganie od nowa jak nie bedzie dzialac to: http://irc.szef.org/?page=4story i tu Ci GameMastarzy pomogą
×
×
  • Dodaj nową pozycję...