Witam !; D
Jako, że nudziło mi się w ten weekend. Wziąłem się za napisanie statusu serwerów do soldat [dostępnym pod adresem : http://www.soldat-st...e.com/index.php
Co było głównym założeniem ? Abyśmy mogli sobie dodawać np na forum, status swojego serwera i przez jedno kliknięcie w niego wejść ;D [niestety to forum, blokuje możliwość wklejania zdjęć z rozszerzeniem php x,x ale na forach klanowych, jak najbardziej się przydaje ;D]
Narazie jest to wersja beta [obsługa 2 drużyn, czyli narazie CTF i DB :P ?].
Jak dodać swój serwer ? Wystarczy wejść na w/w link i wypełnić pola [checkbox (Players), jest do użycia, ale nie wiem jeszcze jak rozplanować ułożenie graczy więc powyżej 16 będzie ścinało]. Strona również wypisuje to w BBCode i HTML abyście nie musieli się przemęczać ;p
Przykład jak to wygląda [z aktywnym polem players] jest na w/w stronie.
Jakieś sugestie ? uwagi ? ogólna ocena ? PISZCIE ! I korzystajcie ;p
@down
Link się źle wkleił ; d poprawiłem.