Skocz do zawartości

wilson223

Members
  • Postów

    109
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia wilson223

  1. Ja nie zakładam na ugu.pl czy coś tylko na Localhost ? co mi z tego że wpisze tam base ? jak nie mam domeny ani nic... PS. PROBLEM ROZWIĄZANY !!! DO ZAMKNIĘCIA
  2. Wiesz już jak to zrobić ?
  3. Nie kminie podam link do Silnika
  4. XXXXXXXX PROSZĘ ZAMKNĄĆ PROBLEM WYJAŚNIONY !
  5. OK dzięki spróbuje zreinstalować to i owo -Matt- masz +++++
  6. Witam Mam mały problem z uruchomieniem gry combat arms... Gdy klikam na ikone combat to wyświetla się takie coś: Screen wiem że to wina karty graficznej... nie wiem jak ustawić żeby było git jak ktoś wie niech da znać ZA POMOC OFERUJE +
  7. Witam Od pewnego czasu gdy kopiłem nową (gorszą) kartę graficzną mam mały problem z uruchomieniem Metina2 screen: jak ktoś wie jak to ustawić i tp. proszę o szybką pomoc... ZA POMOC OFERUJE +
  8. heh... nie no ludzie ja chce kody do gry jak będziecie kiedyś mieć te pepsi to napiszcie mi kodzik z pod nakrętki na PW bardzo prosze ;] ps: i nie spamujcie bo sobie tylko posty nabijacie ;( a nie chce żeby mi temat zamknęli
  9. nie chodzi mi od doładowania ;/ ehh chce kody sa mi potrzebne do gry internetowej a nie na jakieś doładowanie ehh
  10. Siemanko all mam do was wielką prośbę bo potrzebuje jak najwięcej kodów z pod nakrętki pepsi tej z tym konkursem "WYLEĆ DO RPA!" jak kotoś pije taką pepsi i wywala nakrętki to zamiast wywalić dajcie mi kod z pod nakrętki... to dla mnie ważne za kody dostaniecie (++. 5) i tp ps: kody wysyłajcie na !!! PW !!! z góry Dziękuje i pozdrawiam
  11. No mi serv działa ale nic nadzwyczajnego ;/ tam nie ma... nie wiem czy warto grać ;p to moja opinia ;]
  12. Heh mam rozumieć że ten Klient z ich strony to niby zły jest ? może masz racje tyle że ja mam tak z każdym privem ;p i nie wiem jaka jest tego przyczyna... a może trzeba patcha do tego Priva na ich str. nie ma patcha sam klient ? sam już nie wiem Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...... _______________________________________________________________________ Yyy to może tak... 1.Pobrałem Klienta z ich strony... 2.Zainstalowałem.... 3.Kliknąłem na START CABAL 4.Włączyło się okno gry tyle że na jakieś 2 sekundy... 5.No i to na tyle dalej nic się nie dzieje nie che się włączyć tak ogólnie ! KMINISZ JUŻ??...!!???
  13. Elo Jest tu jakiś chojrak... dobra do rzeczy sprawa jest taka mam Pobrałem z Private serwer Link: http://cabal.iplayunlimited.com/ ok zainstalowałem spatchował sie naciskam "START CABAL" i nic nawet nie drgnie, nic się nie włącza dlaczego ? mam Windows XP z sp3 i takie tam global śmiga jak marzenie znajdzie się jakiś kozak który wie jak to naprawić ?????????????? Jak ktoś nie kminie dalej dajcie znać to wytłumaczę jaśniej Czerwony to kolor dla modów MPC, nie dla użytkowników... Beowulf
  14. wilson223

    [Pytanie] Cabal

    Ech mam ten sam problem włącza się czarne lub białe okienko na 2 sekundy i dalej nic ;/ jak ktoś coś wie niech da znać nieee Napisano 11 październik 2009 - 07:31 trochę dawno
  15. Elo moze ktoś z was wie jak to pobrać naciskam na: "Client Download" wywala do strony i dalej nie wiem jak pobrać Link: http://rohan.pvpserver.info/downloads.html
×
×
  • Dodaj nową pozycję...