Elo Jest tu jakiś chojrak...
dobra do rzeczy sprawa jest taka mam Pobrałem z Private serwer
Link:
http://cabal.iplayunlimited.com/
ok zainstalowałem spatchował sie naciskam "START CABAL" i nic nawet nie drgnie, nic się nie włącza dlaczego ? mam Windows XP z sp3 i takie tam global śmiga jak marzenie
znajdzie się jakiś kozak który wie jak to naprawić ??????????????
Jak ktoś nie kminie dalej dajcie znać to wytłumaczę jaśniej
Czerwony to kolor dla modów MPC, nie dla użytkowników... Beowulf