Skocz do zawartości

kubus17

Members
  • Postów

    67
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia kubus17

  1. NIEAKTUALNE
  2. Powie mi ktoś co znaczy literka B przy itemie ?
  3. a ja mam taki problem: Loguje się na konto, tworzę postać i gdy postać podnosi ręce do góry to wywala do ekranu logowania.... Co zrobilem źle:/ ?
  4. Witam. Potrzebowałbym banner na stronę www o wymiarach: 921x104px. Tematyka: metin2. Każdą pracę nagrodzę Dziekuję i pozdrawiam.
  5. A poprzez KamerModa?
  6. Witam. Czy na PLu można sprzedawać przepustki kupione w ItemShop? Jeśli tak, to ile wynosi mniej więcej cena na poszczególnym serwerze?
  7. Szukam na prywatny serwer:)
  8. Witam. Czy istnieje jakieś DMG działające na szamanie(mężczyzna) na skille lub uderzenia? Szukałem, ale lipa :/
  9. Również potrzebuję na PandoraMt2^^
  10. Witam. Na wstępie zaznaczam, że chodzi mi o PickUp'a na serwer prywatny. Potrzebuję dość specyficznego. Zależy mi na tym, by podnosił tylko 3 określone rzeczy. Miałyby to być sztabki złota: 2,5,10mln. Nie wiem czy coś takiego w ogóle istnieje. Spotkałem się z czymś takim tylko w EasyMetin2, ale jest płatny i przeznaczony na serwery globalne. Pomoże ktoś ???
  11. Ja sie moze dołączę do tematu: Ile warty rib +7 44% z kd +4(potwora i smierci) na S12 ?
  12. kubus17

    Nietypowe Pytanie

    Alt +0237 í
  13. kubus17

    Nrgmt2

    Witam! Założyłem sobie konto na NRGmt2. Jest to niemiecki PRIV. Po czym wszedłem na ich stronkę, chciągnąłem tego UPDATE'a, zainstalowałem wchodzę na server, patrzę i nie mam ikonek w sklepach :/ Kiedy najadę myszką widać tylko napisy same... Tak samo w ekwipunku. Same napisy 0 ikon : / Powiem szczerze, że jest to troche irytujące.... Może ktoś ma pomysł, co z tym zrobić? Pozdrawiam!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...