Skocz do zawartości

L0ki_

Members
  • Postów

    14
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia L0ki_

  1. L0ki_

    cabal online bot

    open beta testy zakończyły się o godzinie 17 więc lada chwila powinien ukazać się nowy bot. jeśli ktoś będzie go miał to niech go udostępni w tym temacie
  2. L0ki_

    Cabal bot

    jeśli znajdzie ktoś nowego działającego bota to proszę umieścić go w tym temacie
  3. L0ki_

    WTF ?

    ja wczoraj zacząłem robić nową postać .. wszystko było ładnie pięknie a tu dziś bot przestał działać ... mam nadzieje że bardzo szybko pojawi się jego nowa wersja . EDIT: polecam co jakiś czas zaglądać na to forum -> http://www.elitepvpers.de/forum/cabal-hack...xploits-macros/ tam najprawdopodobniej nowy bot pojawi się najszybciej
  4. L0ki_

    WTF ?

    nom dokładnie ... ja też miałem jakiegoś updata do gg ... mam nadzieje że szybko powstanie akualizacja do tego bota i że ją tu ktoś zamieści .
  5. L0ki_

    WTF ?

    gdy odpalam cabala poprzez bota to wszystko jest normalnie dopuki nie dochodzę do okna wyboru postaci ... wtedy automatycznie dostaje DC ... czy da się coś z tym zrobić ? może już nie będzie można korzystać z tego bota :| dodam że przez ostatni tydzień wszystko działało bardzo dobrze
  6. L0ki_

    cabal bot - problem

    nie bardzo rozumiem o co ci chodzi .. mi wszystko działa bardzo dobrze .. mam problem tylko z tymi dropami
  7. L0ki_

    cabal bot - problem

    witam, mam takki oto problem z botem -> nie podnosi mi on w ogóle dropu który mam zaznaczony w ostatniej zakładce ... gdy tam nic nie ustawiam i zaznaczam po prostu pick up all to podnosi .. ale ja chce żeby podnosił mi tylko niektóre rzeczy ,, może mi ktoś powiedzieć od początku do końca jak mam to poustawiać żeby podnosił mi tylko to co chce ? z góry dzięki za pomoc pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...