właśnie szukam dlatego dobrego rozwiązania , ja wiem że na xp sa te lagi bo to nie tylko u mnie i nawet u ciebie nawet jesli w ft bl maja mini to też sa lagi ,a niby gra ma takie małe wymagania niech nikt nie pisze żebym pobrał nowe sterowniki bo mam i nawet na starych jest tak samo