Skocz do zawartości

marti1986

Members
  • Postów

    84
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O marti1986

  • Urodziny 16.04.1986

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Bydgoszcz

Osiągnięcia marti1986

  1. 'kangrum' dobrze mówi
  2. Ja kiedys dostalem za to bana, nie wiem jak jest teraz
  3. i jak wiadomo co to jest ten medals , jak je zdobyć????
  4. marti1986

    Gordon

    nareszcie
  5. Hmm tak oto właśnie chodzi ja myśle że to winna nexiona , lecz spodkałem sie z zjanomym który ma redeona 128mb i procek jakis tam zdechły sempron ramu 768 i nie ma lagów neta ma 2 mb radiówka to jest dziwne i nadal tak samo pobrałem nowego combata i an error has occurred with hack prevention combat arms errors 204
  6. właśnie szukam dlatego dobrego rozwiązania , ja wiem że na xp sa te lagi bo to nie tylko u mnie i nawet u ciebie nawet jesli w ft bl maja mini to też sa lagi ,a niby gra ma takie małe wymagania niech nikt nie pisze żebym pobrał nowe sterowniki bo mam i nawet na starych jest tak samo
  7. dobra zobacze i dam znać
  8. a teraz wyskakuje mi to Fail to update protection modules! - ErrorCode [0x30000090
  9. nie nigdy nie miałem nowy system zainstalowałem windows server 2003 ale u kolegi na win 7 działa przeczytałem że mozna grac w ca na win server 2003 jest stabilniejszy od xp mam 2gb ram ddr1 procek 3.2 celeron d geforce gt 220 ale na win xp mam lagi takie ze jesli gram ft i jesli ktos z ekipy ma palnik mam lagi
  10. Witam potrzebuje pomocy właśnie zainstalowałem w kompie win server 2003 gdy włączam combata wyskakuje mi to an error has occurred with hack prevention combat arms errors 204 co jest nie tak na xp smigał prosze o pomoc
  11. marti1986

    Pomocy

    Witam potrzebuje pomocy właśnie zainstalowałem w kompie win server 2003 gdy włączam combata wyskakuje mi to an error has occurred with hack prevention combat arms errors 204 co jest nie tak na xp smigał prosze o pomoc
  12. marti1986

    [P]Pomocy

    Witam potrzebuje pomocy właśnie zainstalowałem w kompie win server 2003 gdy włączam combata wyskakuje mi to an error has occurred with hack prevention combat arms errors 204 co jest nie tak na xp smigał prosze o pomoc
  13. Wszyscy tak mają poczekaj nexion jeszcze coś robi
  14. marti1986

    Problem Ex

    hahahaha dobre
  15. marti1986

    Darmowe Nx!

    nie wyslalem i czekalem 10 min i nic nie doladowalo nx
×
×
  • Dodaj nową pozycję...