Wrzuciłem przez komputer, na kompie normalnie odpalają, na telefonie też. Usunąłem wszystkie i jeszcze raz wrzuciłem lecz to samo Dziękuje za pomoc, łapcie LIKE
Witam.
Otóż mam taki problem iż gdy wrzuciłem z 300 piosenek na PSP mam ich tylko z 100 wszystkie są w formacie mp3. Dlaczego PSP ich nie wykrywa a zajmują miejsce na karcie pamięci.
Lajk dla próbujących pomóc.
Siemka.
Od niedawna posiadam grę Patapon 3, ale za chu*a nie mogę pojąć o co w niej chodzi. Nie mogę przejść 1 misji (przejśc przez pole olbrzymów--- chyba). Padam na pierwszym "Większym mobie"( boss jakiś czy coś). Może mi ktoś dać jakiś poradnik jak w to grać lub samemu wytłumaczyć. Oczywiście za pomoc LAJK
Cześć, otóż mam taki problem.
Moglibyście usunąć te szare w prawym dolnym rogu, coś mi się schrzaniło i tak właśnie wyszło
lub tutaj macie drugi obrazek, trzeba usunąc te szare tło:
W T-mobile mamy lepsza promocję po każdej rozmowie przedłuzają konto o rok więc wystarczy ze raz zadzwonisz i masz o rok dłuzej bez koniecznosci doladowania.