Witam pobrałem lauchera z ich strony i gdy wkleję ,,tego" lauchera do Clienta z 2008r to wyskakuje mi takie coś :
http://img688.imageshack.us/img688/8449/xsdsadsadsadasdsdasdas.png
Wiecie może o co Caman?? proszę o odp ;d
Witam
pomoże ktos w FreeBSD z tymi komendami:
CREATE USER 'root'@'%' IDENTIFIED BY 'tutaj_swoje_haslo';
GRANT ALL PRIVILEGES ON *.* TO 'root'@'%' WITH GRANT OPTION;
Niech ktoś mi pomoże z tym przez TeamViwer
Moje GG: 21088778
PISAC!! ;d
Witam kto pomoże z tymi komendami przy plikach suiego co się wpisuję mysql -u root i potem te 2 komendy
proszę o pomoc przez TeamViwer
Moje GG 21088778
czekam na pomoc ;d