Skocz do zawartości

Damianero

Members
  • Postów

    9
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Damianero

  1. sprawdzałem juz i nic nie chce sie włączyć connecthelper. chyba że wie ktoś jak można wbić na creativemt2 bez wchodzenia przez connecyhelper'a
  2. antywirusa usunąłem specjalnie żeby zobaczyć czy nie blokuje mi czegoś i to samo było wiec spowrotem zainstalowałem
  3. Witam. Mam problem z uruchomieniem ConnectHelper'a. Kilka dni temu pięknie śmigało, a teraz wgl się nie uruchamia. U kolegi normalnie chodzi. Zrzuciłem go sobie od niego na pedrive i jest to sama. Mam zainstalowane .Net framework 3.0, 3.5, 4.0. Proszę o pomoc.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...