Skocz do zawartości

xXxPpWxXx

Members
  • Postów

    199
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia xXxPpWxXx

  1. xXxPpWxXx

    Diablo II

    A jeżeli kolega ma oryginalne diablo to jak pożyczę od niego to będzie działało u mnie i u niego? Ps: Przepraszam za takie głupie pytania ale chce zacząć grać ale nie mam chwilowo kasy na oryginał ( wiem że to wydatek z rzędu 20-30 zł ale porostu nie mam ;/)
  2. Serwer beznadziejny admin też. Ogólnie serwera nie polecam
  3. Eh.. nie rozumiesz umiem to prze konwertować tylko nie wiem jak wgrać około 4tyś itemów na raz do bazy...
  4. Witam! Mam takie pytanie jak prze konwertowane item proto z clienta za pomocą tego programu wgrać na własny serwer? Gdy jak wgrywam wychodzą jakieś błędy i crash uje tabele. Szukałem w google jak poprawnie wgrać lecz nic nie pomogło prze konwertowane item_proto wygląda tak
  5. działa na pl bo dzisiaj jak stawiałem sklep to o mało co bym wystawił medale za 0 bo zobaczyłem co koleś ma w sklepie
  6. Słabe, aż wstyd pokazać. ; p
  7. Oto kilka ss Ta postać zawiera dość dobre eq i własną gildię z 11lv która dopiero się rozwija! Nie znam się na wycenie konta więc liczę na was! Pozdro! PS: Jak narazie tyle ss nie wiem czy dać więcej...
  8. Oby tak dalej! Jak by było więcej takich tutków to by było mniej tych pseudo grafików na tym forum... Bo naprawdę są do dupy!!! Jeżeli chcecie dobrego grafika to piszcie na profil osoby pod moją sygną ! PS : Nie czepiajcie się mojej sygny! Niedługo bedzie lepsza...
  9. Ja mogę też dojść do tej gildii tylko że ja gram na chunjo a wy pewnie na niebieskich :/
  10. xXxPpWxXx

    [Pytanie] Almanach

    ja też tak mam ;/ Niestety trzeba czekać na andrzeja Myślałem że jest mało graczy na almanachu :F
  11. mówię że porty i ip spisywałem z proxifier'a w porównaniu wyszły takie same ale nie łączy !
  12. Jakich pakietów?! Większość tych opcji zrobisz sam w cheat engine ... wystarczy trochę się na nim znać
  13. Nie bo spisywałem ip z proxifier po porównaniu było takie same ip.
  14. Tak jak w temacie. Nie mogę się połączyć się z serwerem na modzie kamera , działa tylko na chińskim Za jakąkolwiek pomoc +/-
  15. 70-80? za 42lv? to już chce wiedzieć ile moje jest warte. nie przesadzacie ? bo mi się zdaję że trochę za dużo jak na 42lv z tak słabym eq
×
×
  • Dodaj nową pozycję...