Witam!
Mam takie pytanie jak prze konwertowane item proto z clienta za pomocą tego programu
wgrać na własny serwer?
Gdy jak wgrywam wychodzą jakieś błędy i crash uje tabele.
Szukałem w google jak poprawnie wgrać lecz nic nie pomogło prze konwertowane item_proto wygląda tak